Rekordowa rodzina: urodziła 13 dzieci i znowu jest w ciąży

Czternasta ciąża? - Bardzo się cieszę. Jest super! Nie mam żadnych nieprzyjemnych symptomów - mówi rekordowa mama. 37-letnia Brytyjka Joanne Watson urodziła już 13 dzieci i jest w ciąży po raz 14.  

- Czuję, że jestem najszczęśliwszym ojcem na świecie . Mieć tak dużo zdrowych dzieci i żonę, która zachowała wspaniałą figurę to coś niezwykłego - tłumaczy John Watson.

Jego żona w rozmowie z "Daily Mail" wyjaśnia, że "nie stosuje żadnej specjalnej diety ". - Po prostu niewiele tyję w czasie ciąży, a po porodzie bardzo szybko chudnę - mówi kobieta. - Ciągle zajmuję się dziećmi, wożę je do szkoły, chodzę na spacery, gotuję i robię zakupy. To sprzyja chudnięciu - śmieje się Joanne.

Państwo Watson mają już 13 pociech: dziesięć córek (najstarsza, Natasha ma 19 lat) i trzech synów . - Czy będzie więcej dzieci? Oczywiście. Na razie nie zamierzam chować moich ciążowych ubrań na strych! - podkreśla pani Watson.

Przeczytaj też o rodzinie, która ma 17 dzieci! Czy Watsonowie mogą się z nimi równać?

Tej szczęsliwej mamie na pewno się to nie zdażyło - kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży, urodziła... na imprezie!

Thomas Beatie, zwany "mężczyzną w ciąży", urodził na razie tylko jedną dziewczynkę.

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: