Tylko dla odważnych: Poseł Palikot na wakacjach

Deserowy przegląd prasy: Rozpoczęte właśnie wakacje sejmowe już przynoszą nam ciekawe doniesienia. "Super Express" przyłapał posła PO Janusza Palikota, gdy kontrowersyjny polityk korzystał z uroków swojej posiadłości na Suwalszczyźnie. Zobacz zdjęcia!   

Jeszcze nie tak dawno o pośle Palikocie mówiło się tylko w kontekście jego oryginalnych i kontrowersyjnych wybryków . Na szczęście sejmowe wakacje oznaczają trochę odpoczynku od brutalnej walki politycznej - dla nas, i dla parlamentarzystów! Janusz Palikot postanowił wybrać się nad jezioro aby odpocząć od codziennych trudów Sejmu.

Posiadłość posła położona jest tuż obok jeziora, z którego parlamentarzysta chętnie korzysta. Świetnie czuje się w wodzie, jak i na niej - do akcji wkroczyła łódka, w której Palikot osobiście zajął się wiosłowaniem.

Nie wiadomo jak długo Janusz Palikot będzie korzystać z uroków życia z dala od Warszawy. Jesteśmy pewni, że niektórzy chcieliby, aby ten urlop trwał jak najdłużej...

CZYTAJ TEŻ:

"Związki erotyczne u Żeromskiego", czyli prace magisterskie polityków!

WPADKA posłów - zamiast na głosowanie, pojechali do Złotych Tarasów...

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: