Ziobro ojcem, Szczypińska wyjdzie za mąż? Wróżka przepowiada!

Deserowy przegląd prasy: Jaka przyszłość czeka polską politykę? My już wiemy, dzięki "Faktowi". Gazeta poprosiła wróżkę, aby dokładnie przyjrzała się temu, co gwiazdy szykują dla najważniejszych graczy na politycznej scenie.

Czy można wierzyć  wróżbom kart tarota? Będziemy mieli okazję to zweryfikować. "Fakt" poprosił znaną wróżkę Miriam, aby sprawdziła co w przyszłości czeka najważniejsze osoby w polskiej polityce. Wróżka bardzo dokładnie zabrała się za przepowiednie. Każdemu wybranemu politykowi poświęciła pół godziny swojego cennego czasu. Co chwilę tasowała karty tarota, a szklana kula dodawała jej energii.

Co Miriam zobaczyła w kartach? Tak naprawdę, to nie wiemy nawet od czego zacząć.

- Prezydent Lech Kaczyński nie zostanie wybrany na drugą kadencję. Jest zmęczony, ale dobrej kondycji - dzięki żonie.

Premier Donald Tusk zostanie prezydentem. Musi ciężko pracować, a jest trochę leniwy.

- Zbigniew Ziobro ożeni się ( dobrze wiemy kto jest jego wybranką ) i będzie miał dziecko. Ślub nastąpi dopiero po zamknięciu spraw w sądzie.

- Grzegorz Schetyna będzie starać się o prezydenturę, przegra i odejdzie z polityki. Być może w grę wejdzie jakiegoś rodzaju uzależnienie

- Jarosław Kaczyński może zostać ponownie premierem. Jest przy nim kobieta, ale "raczej nic z tego nie będzie".

- Jolanta Szczypińska jest teraz nieszczęśliwie zakochana. Ale w jej życiu pojawi się ktoś nowy, inny niż obecny obiekt jej westchnień. Przypominamy, że pani posłanka już spotkała się kiedyś z wróżką - ZOBACZ CO JEJ PRZEPOWIEDZIAŁA

- Ewa Kopacz przeprowadzi reformę zdrowia, będzie miała jednak kłopoty z pieniędzmi - krajowymi i zagranicznymi.

Bo takiej dawce przepowiedni pozostaje nam tylko poczekać trochę, aby życie samo zweryfikowało to, co karty powiedziały wróżce Miriam.

Ptyś, lody Bambino, Kukuruku, guma Turbo - słodycze, których już nie ma >>>

Więcej o: