Lotnisko zdemolowane: pasażerowie po prostu się wkurzyli

Lotnisko w chińskim Kunming zostało niemal całkowicie zniszczone. Pasażerowie łamali biurka, rozbijali komputery i stawiali opór policji. Byli wściekli, bo odwołano loty i musieli spędzić noc na lotnisku.    

Ponad 170 pasażerów miało opuścić lotnisko w Kunming na pokładzie trzech samolotów linii China Southern. Niestety, loty skasowano ze względu na złą pogodę. Podróżni musieli spędzić noc w hali odlotów lub w samolotach. Nikt się nimi nie zainteresował i nie zapewnił posiłków.

O godzinie 02.00 nad ranem po pasażerów przyjechały taksówki, które miały rozwieźć ich do hoteli zapewnionych przez China Southern Airlines. Na miejscu okazało się, że nikt na nich nie czeka, a pokoi hotelowych nie zarezerwowano.

Rano pasażerowie uznali, że mają dość i zaatakowali terminal. Niszczyli biurka i monitory. - Takie historie zdarzają się w Chinach bardzo często - podkreśla agencja Xinhua.

CZYTAJ TEŻ: Przypadkiem wzięła paszport męża i przeszła wszystkie kontrole

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: