Tusk się żeni - to już za dwa tygodnie!

Deserowy przegląd prasy: Co jest najpilniej strzeżoną tajemnicą w rządzie? Chodzi o... datę ślubu syna premiera Tuska z jego wybranką Anią Lew! "Fakt" donosi, że polski premier specjalnie zrezygnował z udziału w uroczystościach z okazji Święta Wojska Polskiego, aby pojawić się na ślubie syna.

Michał Tusk i Ania Lew według gazety pobiorą się za dwa tygodnie, 15 sierpnia. To właśnie przez ślub syna premier Donald Tusk nie będzie uczestniczyć w obchodach Święta Wojska Polskiego. O ten dzień już zresztą wybuchła kolejna wojenka między Pałacem Prezydenckim a Kancelarią Premiera. Urzędnicy Lecha Kaczyńskiego i Donalda Tuska pokłócili się o to, w którym miejscu ma stanąć trybuna honorowa.

Najprawdopodobniej ten spór to zwykłe odwrócenie uwagi od ślubu Michała Tuska. W związku ze ślubem syna Tusk dał za wygraną i postanowił, że w ogóle nie weźmie udziału w paradzie wojskowej, aby móc uczestniczyć w ceremonii i uniknąć trudnego sporu politycznego .

Donald Tusk jest zmartwiony nie tylko datą ślubu Michała. Jego myśli zajmuje też przyszłość drugiego dziecka - córki Kasi. Powszechnie wiadomo, że jej związek ze Stanisławem Cudnym kwitnie. Być może premier chciałby, żeby i oni się pobrali? W końcu jak sam powiedział, bardzo chciałby być dziadkiem...

ZOBACZ KONIECZNIE:

Donald Tusk biega po plaży aby oderwać się od politycznej walki - zdjęcia!

Oby Tusk był lepszym dziadkiem niż ojcem - zapominał o Dniu Dziecka

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: