Kolejna zemsta zdradzonej żony: Bielizna wystawiona na eBay!

Mieliśmy już okazję przekonać się, że zemsta zdradzonej kobiety jest naprawdę przerażająca. Oto kolejne ostrzeżenie dla niewiernych mężów: Uważajcie, bo możecie zbierać swoje rzeczy na eBay...

Ta Australijka miała bardzo złe przeczucia - wydawało jej się, że jej mąż ją zdradza . Te straszne przypuszczenia okazały się prawdziwe, gdy kobieta znalazła w ich sypialni cudzą bieliznę oraz pustą paczkę prezerwatyw. Zdradzona kobieta od razu wiedziała, że jej zemsta musi być straszna ...

Co więc postanowiła zrobić? Wystawić znalezisko na sprzedaż! Jak zwykle, pomocny okazał się znany serwis eBay . Kobieta, znana jedynie jako "annastella007" założyła aukcję na której można było licytować oba dowody zdrady - zarówno majtki, jak i opakowanie po prezerwatywach.

Niestety dla wściekłej kobiety, regulamin eBay zabrania sprzedaży używanej bielizny. "Anastella007" zmieniła więc aukcję - zamiast oryginalnych majtek sprzedaje teraz ich fotografię .

- Poinformowaliśmy ją, że ta aukcja nie mieści się w zasadach naszego serwisu. Zdajemy sobie sprawę z  tego, że ta aukcja to forma terapii dla tej kobiety. Jednocześnie jest to przypomnienie o świętości małżeństwa - powiedziała Inessa Jackson, rzecznik prasowy eBay.

Zdradzona żona zastrzega, że to nie ostatnia aukcja. Następny ma być ulubiony motocykl jej niewiernego męża.

CZYTAJ TEŻ:

CZYTELNICY DONOSZĄ: Zdradzona kobieta zniszczyła mu samochód - ZDJĘCIA!

Zemsta zdradzonej żony, czyli pośladki męża na plakatach!

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: