Majewski o Kurskim w Sopocie

Jacek Kurski niechcący stał się wczoraj gwiazdą festiwalu w Sopocie, kiedy prowadzący koncert Szymon Majewski skierował światła kamer na ukrytego w tłumie posła PiS i zażartował z niego. Publiczność...wygwizdała Kurskiego

Majewski w przerwie koncertu poinformował znienacka, że na widowni obecny jest również Jacek Kurski . Rozweselona publiczność zaczęła się śmiać, do kamery uśmiechnął się również zaskoczony poseł, który na koncert przyszedł jako prywatna osoba.

- Dlaczego się pan śmieje? - spytał w tym momencie gwiazdor TVN. Zachęcona tym część widowni... wygwizdała Jacka Kurskiego.

- Ej, proszę państwa, co to za reakcja! - Szymona Majewskiego najwyraźniej również zaskoczyły gwizdy publiczności, ale brnął dalej i rzucił kolejny żarcik .

Nawiązał do bojkotu TVN przez partię Kurskiego i oświadczył, że z tego powodu ''poseł siedzi tyłem''. A publiczność dalej gwizdała. Majewski próbował wtedy już tylko wybrnąć jakoś z niezręcznej sytuacji i odwrócić uwagę widzów od Kurskiego. Zapowiedź kolejnej gwiazdy estrady i nogi Majewskiego ''jak Natalii Lesz'' uspokoiły bojowy nastrój tłumu.

POSŁUCHAJ: Co powiedział Szymon Majewski o Kurskim w Sopocie (Dźwięk za TVN)

POSŁUCHAJ TEŻ: Tak później próbował wybrnąć z kłopotliwej sytuacji (Dźwięk za TVN)

Więcej informacji z Sopotu znajdziesz na serwisie Infomuzyka.

SPRAWDŹ TEŻ:

Jaki dowcip powiedział Jacek Kurski o Tusku w radiu Zet.

Telewizja TVN zamachuje się na Kurskiego - wideo

Trener Niemczyk mówi żart o braciach Kaczyńskich.

Więcej o: