Kłótnia o zmywanie naczyń przerodziła się w bójkę

Mamy ostrzeżenie dla wszystkich mężczyzn: Nie unikajcie zmywania naczyń w domu. Dlaczego? Grozi wam atak wściekłej kobiety, pogryzienia i ciosy... mieczem? Policja musiała interweniować w kłótni pomiędzy młodą amerykanką a jej chłopakiem - poszło oczywiście o obowiązki domowe.  

20-letnia

Amerykanka

mieszkającą ze swoim chłopakiem w amerykańskiej miejscowości Fort Worth trafiła na policję - poszło o wyjątkowo niebezpieczną kłótnię . Wszystko zaczęło się od niepozmywanych naczyń. Jak podała policja, kobieta była "zdenerwowana" brudnymi naczyniami. Domyślamy się, że tego dnia była kolej jej chłopaka przy zlewie. Para zamieszkała razem 4 miesiące temu.

Młoda kobieta zażądała, aby jej chłopak opuścił mieszkanie . Kiedy ten odmówił, rozpoczęła się bójka . W ruch poszły ramki od zdjęć, zęby i... wielki, 60-centymetrowy miecz . Żałujemy, że w policyjnym oświadczeniu nie jest wyjaśniony wątek tej broni - dlaczego ze wszystkich przedmiotów spotykanych w domach, ta para miała akurat miecz? Na szczęście ostrze chybiło - mężczyzna został jedynie podrapany przez rozbite szkło z ramki.

Zaatakowanemu chłopakowi udało się wezwać policję, która aresztowała wściekłą kobietę.

Bojowa Amerykanka została wypuszczona z aresztu po zapłaceniu 10 tys. dolarów kaucji. Polecamy jej zakup zmywarki.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Po 40 lat małżeństwa zorientowali się, że ich ślub był niewazny

Zakochana kobieta za kierownicą - było naprawdę groźnie

Więcej o: