Dziennikarze mogą stracić pracę za żarty z Gosiewskiego i Radia Maryja

Deserowy przegląd prasy. Dwóch popularnych prezenterów Radia Zet może wylecieć za niewybredne żarty na antenie pod adresem Przemysława Gosiewskiego i jego "niewyraźnej'' rozmowy w wieczornej audycji Radia Maryja - donosi dzisiejszy ''Fakt''. Nie spodziewaliśmy się, że opublikowanie materiału przez Deser.pl może mieć TAKIE konsekwencje!

Starybrat i Budnik o Przemysławie Gosiewskim w "Dzień dobry bardzo" | wideo

Marek Starybrat i Jarek Budnik są znanymi z prześmiewczych komentarzy prezenterami porannej audycji Radia Zet ''Dzień Dobry Bardzo''. Tym razem ich żarty z Gosiewskiego i Radia Maryja mogą okazać się nie do przełknięcia dla właścicieli stacji. Być może będą musieli pożegnać się z pracą.

- Przyglądamy się i analizujemy sytuację - tak dla Gazety.pl skomentowała sprawę Katarzyna Brzezińska, rzeczniczka prasowa Radia Zet. Z kolei Piotr Jaroszewski, dyrektor anteny Radia Zet, w rozmowie z reporterem ''F'' był bardziej stanowczy i zapowiedział szybkie podjęcie decyzji, co do przyszłości dwóch niepokornych dziennikarzy. Ale prognozy nie są optymistyczne. - Redaktorzy Starybat i Budnik zachowali się niestosownie - twardo stwierdził Jaroszewski.

Czym panowie sprowokowali władze stacji? Starybat i Budnik skomentowali w swojej audycji ''niewyraźną'' wypowiedź Gosiewskiego dla Radia Maryja, o której pisaliśmy niedawno.

Nasz materiał wzbudził prawdziwą burzę w mediach - jak widać jej echa słychać jeszcze dzisiaj. Wolelibyśmy jednak, aby przybierały one nieco lepszą formę.

Trzeba przyznać, że redaktorzy Radia Zet nie przebierali w słowach. Cięte komentarze o uprawianiu seksu, ściąganiu gaci, Radiu Maryja i Przemysławie Gosiewskim przekroczyły pewien poziom dobrego smaku, co może mieć przykre konsekwencje dla Starybata i Budnika.

Mało wybredne żarty Starybrata i Budnika oburzają również posłów. - Każdy człowiek, nawet polityk PiS ma prawo do godności, czci i dobrego imienia - mówi dla Gazety.pl poseł Mularczyk.

Mularczyk: Poseł PiS też ma godność

SPRAWDŹ TEŻ:

Gosiewski ujawnia prawdę: mówił niewyraźnie, bo...

Majewski o Kurskim w Sopocie - publiczność wygwizdała posła

Więcej o: