Oczyszczony z zarzutu napadu na bank... napadł na bank

Amerykanin został oczyszczony z zarzutów napadu na bank. Wyszedł z aresztu i pierwsze co zrobił, to napadł na bank. Tak, na ten bank, o którego obrabowanie był oskarżony. Czy to mogło się udać? Nie, mężczyzna został aresztowany, tym razem nie wyjdzie tak szybko.   

Niektórych historii nigdy nie zrozumiemy. Na przykład - jak to możliwe, że złodzieje dają się złapać dwa razy na tym samym przestępstwie, w tym samym miejscu - i to w dodatku po oczyszczeniu z zarzutów po pierwszej wpadce?

Mężczyzna, który został oczyszczony z zarzutów obrabowania banku w amerykańskim stanie Arkansas zaledwie miesiąc temu, ponownie został aresztowany za kolejny napad na ten sam bank.

Jak donosi policja, 35-latek jest oskarżony o dokonanie wtorkowego napadu na bank Liberty Bank w Jonesboro. Mężczyzna został uniewinniony 21 sierpnia, ponieważ pracownicy banku nie potrafili zidentyfikować sprawcy podczas procesu.

Tym razem mężczyźnie postawiono zarzuty napadu z bronią w ręku i rabunku . Jest on podejrzany również o pobicie kobiety w urzędzie pocztowym zeszłej jesieni.

ZOSTAŃ Z NAMI:

Zuchwała kradzież piasku na Jamajce - czy złodzieje mieli 500 ciężarówek?

Śmieszne: Złodzieje ryżu wpadli, bo mieli dziurawe worki

Więcej o: