Pechowy bigamista: czwarta żona otworzyła list od trzeciej

To musiał być bardzo zły dzień. Nie dość, że trzecia żona Brytyjczyka wysłała mu list z dokumentami rozwodowymi, to przesyłkę odebrała... czwarta żona. Oczywiście, obie kobiety o sobie nie wiedziały.  

39-letni Brytyjczyk Cheal Sweetman , zamieszkały w miejscowości Aylesbury, po prostu nie mógł poprzestać na jednej żonie. Żyjąc z trzecią, Amandą, postanowił znaleźć sobie kolejną. W grudniu 2004 roku Cheal poślubił Juliet Bond, nigdy nie kończąc małżeństwa z trzecią żoną. Obie kobiety nie wiedziały o sobie. Pewnie dalej żyłyby w nieświadomości, gdyby Juliet nie zobaczyła dokumentów rozwodowych przesłanych jej "mężowi" przez Amandę.

Juliet doniosła na męża-bigamistę na policję . Cheal został aresztowany i stanął przed sądem.

- Nie mogę żyć dalej moim życiem, jeśli nie wiem czy jestem jego żoną - powiedziała pani Bond podczas przesłuchania.

Obrona próbowała udowodnić, że oskarżony próbował się rozwieść z poprzednią żoną. Te wysiłki jednak na nic się nie zdały. Cheal został skazany na 11 tygodni za kratkami w zawieszeniu na 18 miesięcy. Dodatkowo, będzie musiał odpracować 100 godzin bezpłatnej pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz opłacić koszty rozprawy. Sędzia Roger Conner powiedział, że ludzie pokroju Cheala stanowią "zagrożenie dla społeczeństwa".

- Musiał pan wiedzieć, że okłamuje pan urząd - tak sędzia uzasadniał wyrok.

Jakby tego było mało, na ogłoszeniu wyroku nasz bohater pojawił się... z nową partnerką!

MAMY DLA CIEBIE WIĘCEJ:

Po 24 nieudanych małżeństwach w końcu odnalazł szczęście

Bigamista "zapomniał" o ślubie sprzed 30 lat

Więcej o: