Mam Talent: Pierwsi finaliści już znani!

Rywalizacja była zacięta a jurorzy bezlitośni. W końcu, to głosy widzów programu zdecydowały - znamy już pierwszych finalistów programu "Mam Talent".  

Tego wieczoru jury było bardzo ostre dla uczestników . Co połączyło występy zespołu Abbatio, grupy Fly Cube i Drugiej Maryli? Wszyscy oni usłyszeli od jurorów, że ich występy nie wniosły nic nowego w stosunku do tego, co ci uczestnicy pokazali w eliminacjach i były nudne.

Duże wrażenie na publiczności i jury zrobił występ Ziutiniego, który wisząc do góry nogami na płonącej linie oswobodził się z krępujących go łańcuchów. Owacjami na stojąco publiczność nagrodziła występy młodego tancerza Karola Galosa oraz zespołu 4-Te.

Jednak ten wieczór miał dwoje bohaterów . Pierwszym był Ssnake, który zaszokował wszystkich nieprawdopodobną sprawnością oraz pomysłem na show. Drugą gwiazdą była występująca jako ostatnia Klaudia Kulawik. Jej wykonanie piosenki "List do Matki" oczarował publiczność w studiu i przed telewizorami w całej Polsce.

Głosując za pomocą telefonów komórkowych widzowie programu właśnie Klaudię oraz Ssnake'a wybrali do wielkiego finału programu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Chcesz wiedzieć wszystko o "Mam Talent"? Tylko u nas!

Więcej o: