Carla Bruni i Sarko bohaterami gier i łamigłówek

Carla Bruni w książeczce o perypetiach pary prezydenckiej? Szykuje się kolejny pozew... 

Zbiór zabawnych gier i łamigłówek o perypetiach pary prezydenckiej -

Nicolasa Sarkozy'ego

i jego żony

Carli Bruni

- ukaże się wkrótce we Francji. To kolejna, po pozwanej właśnie do sądu przez prezydenta laleczce voodoo, rozrywka z

Sarko

w roli głównej.

Wydawnictwo Pascal Petiot Editions szykuje się do wypuszczenia 6 listopada książeczki z "zabawami Nicolasa i Carli", zawierającej zbiór rebusów, sudoku i innych rozrywek umysłowych.

Jak mówi wydawca, dzięki temu liczącemu 48 stron zbiorkowi Francuzi będą mogli za jedyne 8,5 euro "radować się perypetiami naszej prezydenckiej pary". Książeczka nie stroni od sarkastycznego humoru, a oprócz obecnej małżonki szefa państwa, niektóre zabawy odwołują się do jego byłej towarzyszki, Cecilii.

Prezydent Sarkozy zażądał ostatnio wycofania ze sprzedaży laleczki voodoo ze swoim wizerunkiem, która w zestawie ze szpilkami i krótką, złośliwą biografią Sarko , ukazała się na rynku na początku października.

Pałac Elizejski podał do sądu wydawnictwo K&B, które wprowadziło ten zestaw do sprzedaży, zarzucając mu "naruszenie prawa do wizerunku". W środę spodziewana jest decyzja sądu w tej sprawie. Tymczasem, prezydencki "zestaw voodoo" zajmował w piątek pierwsze miejsce na liście bestsellerów internetowej księgarni amazon.fr.

CZYTAJ WIĘCEJ O CARLI BRUNI :

Bush do Sarkozy'ego: Twoja żona bardzo mi się podoba

Carla Bruni obraziła Kolumbijczyków?

KONKURS! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: