Poseł PO wypowiada wojnę Plotkowi, Pudelkowi i Kapryskowi?

Poseł Tadeusz Arkit zwrócił się do ministra sprawiedliwości z prośbą o interwencję w sprawie... plotek. Polityk PO chce położyć kres ''nielegalnym praktykom'' stosowanym przez serwisy plotkarskie. Nie chodzi wprawdzie o całkowity zakaz plotkowania, ale o zdjęcia z ukrycia.   

Sam poseł nie był dotychczas bohaterem strony typu Plotek.pl , Kaprysek.pl czy Pudelek.pl. Teraz jednak, dzięki swojej inicjatywie, zagościł nawet na stronie Deseru. Witamy serdecznie i gratulujemy!

Tadeusz Arkit wypowie wojnę plotkom?

Zdjęciami robionymi z ukrycia osobom publicznym Tadeusz Arkit zainteresował się za sprawą swojego asystenta. Tajemniczy współpracownik pana posła ma kontakty ze środowiskiem, którym interesują się serwisy plotkarskie i poinformował Arkita o praktykach stosowanych przez administratorów tych stron. Chodzi o namawianie, a nawet płacenie za zdjęciagwiazd, wykonane bez ich wiedzy i zgody. - Zachęca się osoby, by robiły zdjęcia innym z ukrycia, w różnych sytuacjach bardzo prywatnych - wyjaśnia poseł. 

Nie tylko foty z ukrycia oburzają pana posła. Tadeusz Arkit był jednym z 200 posłów, którzy znaleźli się na liście 200 parlamentarzystów pomówionych przez ''Super Express'' o nocne telefony do znanego seksuologa Lwa Starowicza i kupowanie u niego viagry. ''SE'' apelował później do posłów o zdementowanie tej informacji, a milczenie posła zinterpretował jako potwierdzenie. Można było się wkurzyć.

Więcej o: