Monika Olejnik pobiegła dookoła Pałacu Kultury

Dziennikarka przegrała zakład z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim i dotrzymała danego słowa. 5 minut i 50 sekund - tyle trwał bieg Moniki Olejnik wokół Pałacu Kultury.  

Olejnik biegnie wokół PKiN

Wydarzenie tej rangi przyciągnęło pod Pałac tłum fotoreporterów, dziennikarzy oraz zwykłych gapiów, a Radio Zet transmitowało bieg na żywo. 5 września na antenie Radia Monika Olejnik założyła się z ministrem Drzewieckim o to, czy Michał Listkiewicz pożegna się ze stanowiskiem prezesa PZPN. Listkiewicz prezesem już nie jest, zakład przegrany.

Zgodnie z zapowiedzią dziennikarka, która uwielbia sport ''a najbardziej PZPN'' stawiła się pod Pałacem dzisiaj dokładnie o godz. 8:43. Po krótkiej rozgrzewce, ubrana w czarne spodnie, białą bluzę i srebrne buty rozpoczęła bieg pełen emocji i... fotoreporterów.

Olejnik wystartowała ''znakomicie'' - Michał Kurzajewski, specjalny komentator Radia Zet, porównał ją nawet do wybitnej brytyjskiej biegaczki długodystansowej Pauli Radcliffe. Potem jednak minuty mijały, a Olejnik wciąż biegła. Niepokój wśród czekających na mecie wzrastał. - Niech się spokojnie doczołga - życzliwie skomentował kolega dziennikarki z radia. W końcu sylwetka biegaczki wyłoniła się zza Pałacu, a dokładnie o godz. 8:54 Olejnik pojawiła się na mecie. Bieg kosztował ją trochę wysiłku, ''ale czego nie robi się dla Michała Listkiewicza''. 

Natychmiast posypały się gratulacje i prezenty : minister Drzewiecki wręczył Monice Olejnik bukiet czerwonych róż, a dyrektor Pałacu Kultury miniaturowy Pałac Kultury w kolorze złotym. Miniaturka ma być dowodem wdzięczności za wybór Pałacu na miejsce tak doniosłego wydarzenia. Przyłączamy się do gratulacji i życzymy powodzenia w następnych wyczynach sportowych!

PRZYPOMINAMY:

Co Monika Olejnik robi w studiu, kiedy myśli, że jej nie widać - wideo

Założył się o 1 mln funtów, że 14.10 przyleci UFO. Wygrał?

Donald Tusk też uprawia sport - zrugał byłego premiera na boisku

UWAGA KONKURS! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: