Kosmiczny dom pogrzebowy przyjmuje rezerwacje na Księżyc

Oryginalny pomysł na biznes? Dom pogrzebowy specjalizujący się w... orbicie okołoziemskiej! Firma postanowiła przedstawić nowy projekt - specjalne miejsce na... Księżycu!   

Firma "Celestis" to nietypowy dom pogrzebowy . Klientom oferowany jest najbardziej nietypowy pogrzeb - w kosmosie! Najtańsze jest wystrzelenie na orbitę Ziemi, rachunek będzie wynosić niecałe 700 dolarów. Najdroższe jest miejsce na Księżycu, za które trzeba będzie zapłacić prawie 10 tys. dolarów.

- Możemy wysłać ponad 5 tys. indywidualnych kapsuł na powierzchnię Księżyca - powiedział Charles Chafer, prezes firmy. "Celestis" pracuje obecnie z dwoma prywatnymi firmami, które pracują nad komercyjnymi lotami na księżyc.

Wybór jest spory. Klienci mogą zdecydować się na zwyczajne wystrzelenie zmarłego na orbitę naszej planety. Ci z nieco bardziej zasobną kieszenią mogą pokusić się o własne miejsce na księżycowym cmentarzu. Najbogatsi będą mogli osobiście wybrać się na pogrzeb na Księżycu.

Wszystko to będzie możliwe już w 2010 roku. W 2011 "Celestis" chce zaproponować klientom kapsułę, która po wystrzeleniu z Ziemii będzie podróżować przez przestrzeń kosmiczną.

TO NIE KONIEC:

Amerykanin zamówił trumnę w kształcie... puszki jego ulubionego piwa...

...A twórca chipsów "Pringles" kazał się pochować w charakterystycznym opakowaniu

Pomylił Księżyc ze... statkiem kosmitów! Policja musiała wyjaśnić sytuację

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: