Żarty posłów: Wychodzi Tusk na mównicę...

DESEROWY PRZEGLĄD PRASY. Dlaczego tak dużo pszczół lata wokół Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, odkąd Tusk został premierem? Bo czują lipę - to jeden z dowcipów krążących wśród posłów. Do aktualnych poselskich anegdot dotarł "Dziennik". 

Posłowie PO opowiadają sobie, że Wojciech Olejniczak w dzień po tym, jak stracił stanowisko przewodniczącego lewicy, zagrał w meczu piłkarskim politycy - dziennikarze. Po przegranym meczu Grzegorz Schetyna miał mu powiedzieć: "Wczoraj przestałeś być przewodniczącym Lewicy, dziś przerżnąłeś mecz. Chłopie, jutro lepiej z domu nie wychodź".

Najlepszy jest stary dowcip o... " | wideo

W klubie Prawa i Sprawiedliwości krąży między innymi taki dowcip : "Dlaczego tak dużo pszczół lata wokół Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, odkąd Tusk został premierem? Bo czują lipę."

Politycy PiS powtarzają także taką anegdotę: "Wychodzi Donald Tusk na mównicę do tłumu i przemawia: widzicie, żyje nam się lepiej. Na to tłum: cieszymy się, że żyje wam się lepiej."

Posłowie Lewicy opowiadają sobie natomiast, że zderzyły się dwa samoloty i nie wiadomo, w którym z nich był poseł Tadeusz Iwiński, który bardzo szybko się przemieszcza. Okazuje się, że nie ma go już w żadnym, bo... jest już w telewizyjnym studiu i komentuje zdarzenie.

PRZECZYTAJ INNE DOWCIPY :

Kto opowiada żarty po angielsku?... Waldemar Pawlak!

Śmieszne żarty - najlepsza recepta na kryzys finansowy

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: