Żart: Internauci wystawili na eBay miejsce senatora Obamy

Oferty sprzedaży zaczęły pojawiać się wczoraj, po aresztowaniu Roda Blagojevicha. Gubernator amerykańskiego stanu Illinois próbował sprzedać miejsce w Senacie Stanów Zjednoczonych, zwolnione przez Baracka Obamę. Nieudaną transakcję postanowili dokończyć na eBay internauci.   

Oferty mnożą się na internetowym serwisie aukcyjnym jak grzyby po deszczu. W tej chwili jest ich już ponad 20. - Na sprzedaż: miejsce w Senacie Stanów Zjednoczonych , lekko używane - w ten sposób internauci zachęcają potencjalnych nabywców.

Daniel Finnegan, student Uniwersytetu Georgia tłumaczy, że wystawił miejsce w Senacie na aukcji , ponieważ poczuł się ''wyjątkowo przygnębiony tym, co się stało'' i chciał w ten sposób wyrazić swoją opinię o gubernatorze. W jego ślady poszli inni internauci. Dla żartu , ale również, żeby zaprotestować przeciwko zachowaniu Blagojevicha swoją ofertę zamieścił Matt Platino, student Uniwersytetu Illinois.

Chętnych, żeby zasiąść na miejscu senatora Obamy też nie brakuje. Cena za miejsce w Senacie Stanów Zjednoczonych waha się od 1 centa do 99 milionów dolarów.

ZOBACZ TEŻ:

Zemsta zdradzonej żony na eBay

5 najgłupszych komentarzy na eBay

Wkurzony nastolatek wystawił na Allegro kuzynkę

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: