Miss Konstytucji zostanie wybrana przez proputinowską organizację

Miss wybrana w nowym konkursie musi być nie tylko piękna i utalentowana. Musi też godnie reprezentować... rosyjską konstytucję! Wybory piękności będą częścią kampanii mającej na celu zmianę konstytucji Rosji w taki sposób, aby Władimir Putin mógł ponownie objąć najwyższe stanowisko w kraju.  

Miss rzadko kojarzona jest z tak poważnymi sprawami, jak państwo, prezydent czy konstytucja. Prokremlowska organizacja "Nasi" postanowiła to zmienić. Jak? Zorganizuje konkurs na "Miss Konstytucji"!

Miss nie tylko musi odznaczać się wyjątkową urodą i inteligencją . Powinna też być odpowiednią osobą do "symbolizowania konstytucji Rosji". Wybory odbędą się dwunastego grudnia, w piętnastą rocznicę jej uchwalenia.

- Konstytucja to prawdziwa marka i chcemy wybrać dziewczynę wartą jej wizerunku. Uczestniczki będą musiały pokazać erudycję, uzdolnienia artystyczne a to wszystko z gracją i iskrą - powiedziała rzecznika organizatorów.

Skąd pomysł na tak nietypowe wybory miss? Konkurs jest wpisany w kampanię mającą na celu zmianę konstytucji. Ustawa zasadnicza w nowej formie miałaby pozwolić na ponowne objęcie urzędu prezydenta przez Władimira Putina . Parlament już wyraził zgodę na zmiany, teraz wypowiedzieć się muszą regionalne parlamenty.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wybory miss rosyjskiej armii: MON... nie ujawni wyników! Dlaczego?

Puszysta finalistka Miss Anglii: Nie schudnę!

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: