Duch więził złodzieja przez 3 dni

Duchy nie są znane z trzymania zakładników. Malezyjski złodziej twierdzi, że przez 3 dni był więziony przez "nienaturalną istotę" w domu, do którego się włamał . Czy policja mu uwierzy?  

To miało być zwykłe włamanie . Przestępca dostał się do jednego z domów w Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Zamiast szybkiej kradzieży, okazało się, że złodziej ma przed sobą prawdziwy horror rodem z filmu! Pechowego włamywacza znaleźli właściciele domu, którzy wrócili trzy dni po włamaniu. 36-letni mężczyzna był skrajnie wyczerpany i odwodniony.

Kiedy tylko złodziej doszedł do siebie w szpitalu, policja rozpoczęła przesłuchanie. Okazało się, że przestępca przyjął nietypową linię obrony. Dziwny obrót wydarzeń tłumaczył "nienaturalną istotą" , która więziła go w domu przez 3 dni. Za każdym razem, gdy podejmował próby ucieczki, nieznana siła powalała go na ziemię, zmuszając do pozostania.

Stróżom prawa nie udało się ustalić dlaczego po przyjeździe właścicieli "nienaturalna istota" pozwoliła przestępcy opuścić dom w karetce. Może był to po prostu oryginalny sposób zabezpieczenia domu przed kradzieżą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

GALERIA najlepszych zdjęć duchów - odważysz się?

Złodziej przebrał się za kobietę, zdradziła go broda

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: