Żarty z Karola Meleksa Karskiego

Kto wygrał ostatnie Grand Prix Cypru w kategorii Meleks? - pyta student. - No nasz pan doktor! Był o dwa promile lepszy - odpowiada sam sobie. Krążące na UW żarty o Karskim cytuje dziś "Super Express".  

Dr

Karol Karski

na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi zajęcia z międzynarodowego prawa karnego. I nie ma na uczelni łatwego życia. Przynajmniej odkąd został głównym bohaterem farsy pt. "Cypryjski Incydent". Przypominamy: według hotelu w Limassol, poseł Karski - w stanie nietrzeźwym - uprowadził i zdemolował wózek golfowy.

- Karol "Meleks" Karski ? Gdyby teraz założył wypożyczalnię o nazwie "CAR-ski", zbiłby fortunę - śmieją się studenci, z którymi rozmawiał "Super Express". Inny żart : Wiesz, ile jedzie się z Warszawy do Torunia? To zależy... Autem czy meleksem?

Sam Karski też lub pożartować . Ostatnio powiedział, że za wydarzeniami na Cyprze mogą stać... agenci rosyjskiego wywiadu.

WIĘCEJ ŻARTÓW :

Najnowsze żarty posłów, czyli wchodzi Tusk na mównicę i...

Mówi Senyszyn: Najlepszy jest stary żart o... - WIDEO

KONKURS>> Las Vegas na balkonie, Mikołaj na dachu i świecąca rynna. Czy Twój sąsiad też przesadził z dekoracją świąteczną? Zrób zdjęcia i wyślij na Alert24.pl lub na deser.pl@gazeta.pl!

Więcej o: