Złota rybka przeżyła 13 godzin poza wodą

Niemożliwe? O tej rybce donosi Daily Telegraph. Według relacji właścicielki, zwierzątko wyskoczyło z małego akwarium i cudem przeżyło długie godziny poza wodą. Na szczęście jej właścicielka odnalazła ją i wpuściła z powrotem do wody.

Tego ranka Barbara Woodford, 61-letnia Brytyjka, zauważyła, że jej złota rybka, Ginger, zniknęła z jej małego akwarium. Nie mogąc jej odszukać, Barabara poszła do pracy, godząc się ze stratą zwierzątka. Nie mogła się spodziewać, że po powrocie do domu znajdzie swoją rybkę... całą i zdrową! Ginger leżała na podłodze za jedną z szaf.

- Podniosłam ją kuchenną łyżką. Nagle, rybka zaczęła poruszać ustami. Wrzuciłam ją do wody a ona zaczęła pływać tak, jakby nic się nie stało. Wciąż nie mogę w to uwierzyć - opowiada Barbara. Rybka trafiła do niej w sierpniu jako prezent urodzinowy. Od początku Ginger bardzo często wyskakiwała z akwarium. Właścicielka uważała, że to normalne.

Według rzecznika prasowego lokalnej organizacji skupiającej właścicieli złotych rybek, mogą one przetrwać poza wodą przez pewien czas. Nigdy nie zanotowano jednak tak długiej "wycieczki" poza akwarium.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wpadka: pies Busha pogryzł reportera

Śmieszne wideo: kot-złodziej ma ochotę na orzeszki

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: