Panowie, uwaga na Pełnię Grozy!

Kolorowa Alternatywa, odc. 4

Zarówno "Fakt", jak i "Super Express" zajmują się dziś finansami premiera Donalda Tuska . W "F" możemy się dowiedzieć, że "premier nie dziaduje". O co chodzi? Tusk pomimo licznych (i kosztownych) nieobecności na posiedzeniach Sejmu nie wymyśla usprawiedliwień i pokornie poddaje się karom finansowym. Niestety, nie można tego powiedzieć o ministrze Sikorskim, który owszem, "dziaduje". "SE" za to informuje, że przerwany urlop Donalda Tuska bardzo drogo kosztował podatników - cztery kursy wyniosły ponad 60 tys. złotych.

Pełnia grozy fot. za 'Super Express'Pełnia grozy fot. za "Super Express" Pełnia grozy fot. za "Super Express"

"SE" ostrzega dziś mężczyzn. Księżyc sprawi, że kobiety oszaleją - już tej nocy. Panie są szczególnie wrażliwe na negatywne działanie księżyca, więc z "potulnych żon, córek i kochanek" przemienią się w "demony". "SE" nie pozostawia mężczyznom złudzeń, to będzie "pełnia grozy"! Panowie, miejcie się na baczności!

Na czternastej stronie "Superak" przynosi nam kolejną szokującą informację - Jolanta Rutowicz została okradziona. Złodziej ukradł jej... różowy telefon komórkowy. I to nie byle jaki telefon: - "To był drogi telefon sprowadzony z zagranicy. Był dla mnie bardzo ważny, bo był naprawdę niezwykły i różowy." Niestety, gwiazdka nie sprecyzowała, na czym dokładnie polegała "niezwykłość" jej ukochanej komórki.

"F" zwrócił dziś uwagę na tematy medyczne. Biednego Amerykanina, który oddał żonie nerkę a ona chce się z nim rozwieść zostawimy w spokoju. Zamiast tego, podziękujemy redakcji za całą stronę poświęconą "paskudnym robakom", które podobno 95% z nas ma sobie. Urocze.

WYDARZENIE DNIA:

Jacek Kurski zapomniał o własnym wniosku złożonym pod głosowanie w trakcie obrad Sejmowej Komisji ds. Nacisków na Służby specjalne. Wniosek dotyczył przecieków z tajnych posiedzeń komisji. Efektem tej wpadki jest zabawna pomyłka - polityk PiS zagłosował... przeciw sobie.

POSTAĆ DNIA:

Jurek Owsiak, który zwierzył się "SE". Nie dość, że był łobuzem i nie uczył się, to jeszcze w dodatku "chciał ćpać, ale igła się złamała".

CYTAT DNIA:

"Złodzieju wydrapię ci oczy" - ten cytat staje się śmieszny, gdy dowiadujemy się kto wypowiedział te słowa. Jolanta Rutowicz, pod adresem wspomnianego już złodzieja jej telefonu.

Więcej o: