Poseł Karski wpadł w poślizg

Kolorowa Alternatywa odc. 6

Co zrobił poseł Karski ? Poseł Karski zrobił ŁUUUUPS!. Za co kochamy Super Express ? Za kolorową, fotograficzną rekonstrukcję upadku posła. Za stopniowanie napięcia ("Tuż przed wejściem do bloku na posła PiS czeka niemiła niespodzianka. Nieoczekiwanie wpada w poślizg..."). I za czerwone strzałki z napisami: "Poślizg", "Upadek" i " Karski ". Czerwone strzałki naprawdę rządzą, zobaczcie sami:

Poseł Karski robi Łuuuups, fot. za "Super Expressem", 13.01.2009 r.

Super Express ma też coś dla zakochanych. Z zainteresowaniem przeanalizowaliśmy test ze strony 12, pt. "Sprawdź temperaturę swojego związku. Sprawdziliśmy. Wyszło nam, że temperatura naszych uczuć jest bliska zeru. "Lubicie sobie nawzajem dokuczać" - informuje "SE". Brrr. Chyba źle odpowiedzieliśmy na pytanie 5. Nie trzeba było zaznaczać, że"on wrzeszczy, że jesteś łamaga".

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Zdecydowanie upadek posła Karskiego . Nie bójmy się zapytać, gdzie w tym czasie był meleks?!

POSTAĆ DNIA :

Poseł Karski? No nie, nie będziemy monotematyczni. Wygrywa Rafał Mroczek, który był z dziewczyną w centrum handlowym. Zawsze chcieliśmy przyznać mu jakąś nagrodę, i proszę, jest okazja.

CYTAT DNIA:

"Takie okazy widziałam tylko w zoo" - pani Joanna z Faktu , która opowiedziała gazecie, jak to było, gdy wąż wypełzł spod podłogi w jej mieszkaniu w Żorach.  

Więcej o: