Oddział toksykologii przeżył chwile grozy

Kolorowa Alternatywa, odc. 14

Wreszcie, wreszcie, wreszcie! Po wielu dniach nieurodzaju i nudy, mamy dzień sensacji i grozy. Na to czekaliśmy.

Dziś rządzi Fakt . Z okładki patrzy na nas jakiś ciemnowłosy, zmęczony życiem czterdziestolatek. "Tak tak, to RUBIK" - cieszy się Fakt , odsyłając na stronę 16. A na stronie 16 żona Rubika wyjaśnia, że zmiana koloru włosów to "ich wspólna decyzja". Może i wspólna, ale na pewno zła. Woleliśmy Rubika w wydaniu blond. I z makijażem.

Nie tylko Wielki Artysta odświeżył wizerunek. Na metamorfozę zdecydował się również Wielki Brat Strateg. "Godziny męczących treningów medialnych zrobiły swoje" - donosi Fakt .

fot. za Faktem

Zmiany u Jarosława Kaczyńskiego, fot. za Faktem z 22.01.2009 r.

Czym różni się Jarosław Kaczyński PO od Jarosława Kaczyńskiego PRZED? Nie musimy się zastanawiać, gazeta zrobiła to za nas: 1. Starannie ułożoną fryzurą; 2. Lekkim makijażem i łagodnym wyrazem twarzy; 3. Modną, wyprasowaną koszulą z włoskim kołnierzykiem... Są jeszcze punkty 4, 5 i 6. Aż nam się wierzyć nie chce. Może to w ogóle nie jest Jarosław Kaczyński?

Na tle Faktu Super Express wypada dziś blado, ale ogólnie rzecz biorąc, jest nieźle. Na przykład tradycyjna goła panienka ze strony trzeciej mówi:

Ble, ble ble. A bo to ważne, co mówię, skoro i tak tego nie czytacie? Wiem dobrze, na co patrzycie i... nawet to mi się podoba. Buziaczki, Superaczki!

Alu (24 l.) z Gniezna, nie frustruj się! Czytamy, my naprawdę czytamy!

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Groza w Lublinie! Furiat biegał z potłuczoną lampą. "Chwile grozy przeżył oddział toksykologii..." - pisze Super Express . Nie sądziliśmy, że tego doczekamy. Chwile grozy chwilami grozy, ale żeby przeżywał je szpitalny oddział... Tego jeszcze nie było.

POSTAĆ DNIA:

Celina, ukryta bohaterka tekstu p.t.: "Matka 4 dzieci apeluje do wiejskiej uwodzicielki: Celino! Oddaj mi męża". Do przeczytania w Super Expressie .

CYTAT DNIA:

Tym razem z Faktu . Co zrobił prezes spółdzielni mieszkaniowej Przylesie? Prezes spółdzielni "oplótł miasto pajęczyną swoich stanowisk".

Więcej o: