Marcinkiewicz się rozwodzi!

Kolorowa Alternatywa, odc. 15

O tym huczy cały Londyn i cała Warszawa: MARCINKIEWICZ SIĘ ROZWODZI! - donosi Super Express . Fotoreporter gazety sfotografował byłego premiera u jubilera w Złotych Tarasach. Marcinkiewicz "uważnie patrzył na gabloty ze złotymi pierścionkami, dyskutował ze sprzedawcą, w końcu podjął decyzję i wyjął kartę płatniczą".

Zamierzam zmienić swoje życie. Moja obecność w sklepie była związana właśnie z tymi zmianami - wyjaśnił Super Expressowi .

Kazimierz Marcinkiewicz się rozwodzi (fot. za Super Expressem z 23.01.2009 r.)

Kazimierz Marcinkiewicz się rozwodzi (fot. za Super Expressem z 23.01.2009 r.)

O rychłym rozwodzie i kolejnej miłości byłego premiera plotkuje się od dawna. Wygląda na to, że wkrótce oświadczyny. Czy nowa wybranka powie "Yes, yes, yes"? Mamy nadzieję. To byłby taki piękny ślub...

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Rozwód Marcinkiewicza . Nie może być inaczej. Wydarzenie jest tak sensacyjne, że Super Express zdecydował się na usunięcie gołej panienki ( Alu z Gniezna , pozdrawiamy!) ze strony trzeciej. Aby nie odciągała uwagi od wielkiego Marcinkiewicza u jubilera ze strony drugiej.

POSTAĆ DNIA:

Agata Młynarska. Fakt wieszczy jej Wielki Powrót w Wielkim Stylu. - Poprowadzi nowy show u boku Krzysztofa Ibisza (...). Program ma na razie tylko roboczy tytuł "Gra Wstępna" - pisze gazeta. Gra wstępna i Krzysztof poseł Ibisz? Będzie hit.

CYTAT DNIA:

"Skandal! Kozy pasą się na cmentarzu. Kiedy rogata bestia zajrzała w oczy pani Joannie (74 l.) z Witoszyna, ta pomyślała, że to diabeł" - pisze Fakt

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: