Majdan ukrywa ślub, a Schetyna złapał gumę

KOLOROWA ALTERNATYWA CZĘŚĆ 16

Radek Majdan ukrywa ponowny ślub z Dodą przed własną matką. Wstydzi się? A może po prostu chciał jej zrobić niespodziankę? Jeśli tak, to już mu się to nie uda. Halina Majdan o drugim ślubie syna dowiedziała się od "Super Expressu" .

"Fakt" donosi o dwóch nastolatkach, którzy wpadli na świetny (ich zdaniem) pomysł na zdobycie dużych pieniędzy. Dwaj 18-latkowie ukradli... lottomat z kolektury! Złodzieje zaciągnęli ciężką maszynę w pobliskie krzaki i tam próbowali ja uruchomić, aby za darmo wydrukować kupony. Pomagali sobie akumulatorem od malucha. Jak łatwo się domyślić, misterny plan był misterny tylko w głowach młodych ludzi. Lottomat nie zadziałał, rabusie zostawili go w krzakach a rano do ich drzwi zapukali policjanci.

Również w "Fakcie" przeczytamy o dwóch gwiazdach, które zabrały się za swoją kondycję. Kasia Cichopek "ze skupieniem na twarzy ćwiczy na bieżni w siłowni". Przyszła mama "może być pewna (...), że po urodzeniu dziecka szybciej odzyska świetną figurę". Drugą gwiazdą jest Nicolas Sarkozy , który też ćwiczy, ale w innym celu - prezydent Francji zatrudnił instruktorkę... seksu! Piękna Julie Imperiali pomaga politykowi wzmocnić kondycję, bo... żona mu kazała.

WYDARZENIE DNIA:

"Super Express" : wicepremier Grzegorz Schetyna złapał gumę! Polityk jechał na uroczystość przekazania nowego wozu strażackiego w Legnicy. Na szczęście dla ministra, straż pożarna zareagowała szybko i problem z oponą został błyskawicznie rozwiązany przez dzielnych strażaków, którzy wymienili oponę. Zaprotestowała tylko Julia Pitera, która stwierdziła, że specjalne traktowanie Schetyny jest "nieetyczne". 

POSTAĆ DNIA

Brad Pitt, który "na oczach tłumów fanów, dziennikarzy i fotoreporterów paradował z rozpiętym rozporkiem". Nieświadomy niczego gwiazdor był w Paryżu na promocji swojego ostatniego filmu. Jak słusznie zauważa "Fakt" , "Francuzi zapamiętają raczej wpadkę aktora, niż to, co miał do powiedzenia o swojej roli".

CYTAT DNIA:

"Fuj! Potocka zajada się krabami!" - o kulinarnej ekstrawagancji Małgorzaty Potockiej donosi "Super Express" . Jakby tego było mało, aktorka oryginalne przysmaki kupuje w... Nowym Jorku.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: