Tak wygląda dziewczyna Marcinkiewicza

Kolorowa Alternatywa, odc. 17

Kaziu jesteś głupi! - grzmi na pierwszej stronie Super Express . I ujawnia prawdę. W piątek cały Londyn i cała Warszawa huczały od plotek , dzisiaj znamy fakty. Kazimierz Marcinkiewicz nie tylko się rozwodzi, on już jest zaręczony z nową dziewczyną! Blond piękność z Londynu kilka dni temu powiedziała Yes, yes, yes byłemu premierowi i przyjęła złoty pierścionek.

Narzeczona Kazimierza Marcinkiewicza - Fot. ''Super Express''Narzeczona Kazimierza Marcinkiewicza - Fot. ''Super Express'' Narzeczona Kazimierza Marcinkiewicza - Fot. ''Super Express'' Dziewczyna Kazimierza Maricinkiewicza - Fot. za ''Super Expressem'' z 26.01.2009

- Jest wspaniała, ambitna i kieruje się w życiu jasnymi zasadami - mówi Marcinkiewicz reporterowi Super Expressu o swojej dziewczynie. Dziewczynę, dla której porzucił żonę i czwórkę dzieci, były premier poznał zaledwie kilka miesięcy temu.

Z wyboru Marcinkiewicza nie jest zadowolona (delikatnie mówiąc) jego mama: "Mój syn oszalał! Oszalał dla tej kobiety!" . I nie wróży dobrej przyszłości temu związkowi. "Pożyjemy, zobaczymy. Prędzej czy później ta dziewczyna wystawi mu walizki na wycieraczkę" - twierdzi oburzona ''głupotą'' syna Teresa Marcinkiewicz.

Co wyniknie z tej wstrząsającej historii? Nie wiemy. Ale już jutro w Superaku sensacyjny wywiad z Kaziem Marcinkiewiczem . Czekamy z niecierpliwością i jak zwykle wszystko zrelacjonujemy.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Nie tylko Marcinkiewicz oszalał. Nelli Rokita również - donosi na szóstej stronie Super Express . Posłanka PiS "dostała ataku furii i niemal zdemolowała swojego asystenta" . Jesteśmy przerażeni. Reporter SE widział to na własne oczy i opisał: ''Szalone oczy, piana na ustach, mina niczym z horroru! Jakie licho w nią wstąpiło?! Takiej Nelli Rokity jeszcze nie widzieliśmy!''

POSTAĆ DNIA:

Mariusz J. z Mysłowic, który "brykał" po słupie wysokiego napięcia i nie chciał zejść przez 2 godziny. "Na szczęście w końcu zaczął dopadać go kac i wtedy zmienił zdanie" - informuje Fakt .

CYTAT DNIA:

''To zrobiły niemieckie wilki!'' - sieje grozę Fakt na stronie trzynastej. I publikuje mapkę z trasą wędrówki ''żądnych mordu burych bestii'', które przybyły zza Nysy Łużyckiej i napadły na spokojne polskie lasy. Mieszkańcy pogranicznych wsi ''drżą z niepokoju'' o los swoich dzieci, a my drżymy o autora artykułu.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: