UFO będzie jawne, jak zostanę premierem

Nie zgadniecie, kto to powiedział...

Który europejski polityk , lider partii, która ma szanse wygrać wybory do parlamentu, starał się przyciągnąć wyborców swoim ''otwartym stanowiskiem'' w sprawie UFO ?

- Chciałbym zagwarantować, iż jeśli zostanę premierem, moje stanowisko w tej sprawie będzie jak najbardziej otwarte i szczere. (...) Z pewnością nie jest to coś, co jakikolwiek rząd powinien ukrywać - powiedział... David Cameron, przywódca brytyjskich konserwatystów.

Lider torysów został zasypany pytaniami o UFO w czasie spotkania z wyborcami w Tynemouth w północno-wschodniej Anglii. Doniesienia o pojawieniu się niezidentyfikowanych obiektów latających w Wielkiej Brytanii były bardzo częste w ciągu ostatnich miesięcy, więc jest to ''gorący temat''. Do jednego z ostatnich incydentów doszło na początku stycznia w Lincolnshire, gdzie UFO miało zderzyć się z elektrownią wiatrową .

Czy sam Cameron wierzy w istnienie UFO ? I tak, i nie. - Jestem przekonany, że przybysze z kosmosu składali nam wizyty. I jednym z nich jest sekretarz handlu Peter Mandelson - odpowiedział rozbawiony na jedno z pytań. Później przeprosił za żart osobę, która zadała pytanie. Ale nie Mandelsona...

POLECAMY:

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: