Michał z Klanu pobił policjanta - szok

Kolorowa Alternatywa, odc. 24

Z radością informujemy, że brukowce wracają do formy. Na początek zagadka: o kim pisze Fakt ?

Udowodnił, że umie posługiwać się flamastrami i wie, do czego służą pluszowe pieski.

Nie wiecie? No, to mała podpowiedź: Krawiecki fach też ma w ręku . I wszystko jasne. Czy ktoś może mieć jeszcze wątpliwości? To oczywiście Jan Maria Rokita we własnej osobie! Były poseł nie zostanie jednak ani przedszkolanką, ani krawcem, bo Nelli ma plan. Jaki? Bardzo chytry, jak na mądrą kobietę przystało.

- Przede wszystkim mówię Jasiowi to, co przekazują mi ludzie spotkani na ulicy. A oni pozdrawiają Jana i apelują, by wrócił do polityki - zdradza Faktowi swój ''przebiegły plan przywrócenia Jana Rokity społeczeństwu''. My również pozdrawiamy Jana.

Z obowiązku donosimy również, że opera mydlana Super Expressu ''Mądry Kazimierz i Piękna Blondyneczka'' trwa. W ostatnim odcinku Kazimierz zrzucił obrączkę i różaniec.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Bez wątpienia wydarzeniem dnia jest szokująca informacja z Super Expressu : pijany gwiazdor Jan Wieczorkowski, szerzej znany jako Michał z ''Klanu'', pobił policjanta. Nie bójmy się zapytać, gdzie był wtedy Rysiu?!

Michał z Klanu pobił policjanta - rekonstrukcja wg ''Super Expressu'' 03.02.2009Michał z Klanu pobił policjanta - rekonstrukcja wg ''Super Expressu'' 03.02.2009 Michał z Klanu pobił policjanta - rekonstrukcja wg ''Super Expressu'' 03.02.2009 Michał z "Klanu" bije policjanta - rekonstrukcja wydarzenia wg "Super Expressu" z 03.02.2009.

POSTAĆ DNIA:

Premier Węgier, który uratował piękną rzeczniczkę. Któraż kobieta nie chciałaby, aby szef rządu zaniósł ją na rękach do łóżka? - retorycznie pyta Fakt . I wspaniale opisuje czyn bohaterskiego premiera.

Niosąc ją czule niczym kochankę do łóżka, ruszył w stronę drzwi prowadzących do sąsiedniej sali. Już na progu Bernadett otworzyła lekko swoje piękne niebieskie oczy. Z ciągle zamglonego spojrzenia skierowanego na premiera przebijało jej ogromne zaufanie do tego dżentelmena.

CYTAT DNIA:

Mdlejącej rzeczniczki w silnych ramionach szefa węgierskiego rządu nic nie przebije.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: