Poseł Kurski smarka ludziom pod nogi

Kolorowa Alternatywa, odc. 25

Z wprawą godną zawodowca poseł Jacek Kurski wysmarkał się w Krakowie na chodnik. Bo chusteczka jest dla mięczaków, a prawdziwy mężczyzna radzi sobie bez niej - zauważył Fakt . Chcesz smarkać jak Kurski? Oto krótki kurs:

1. Zastanów się i zdecyduj, która dziurka wymaga wydmuchania 2. Dokładnie zatkaj drugą dziurkę i mocno dmuchnij 3. Wytrzyj nos ręką w rękawiczce. 4. Jeżeli akurat jesteś na kongresie PiS w Krakowie, rozejrzyj się, czy nie śledzi cię fotoreporter Faktu . Chociaż może już być za późno...

Kurski może i wydmuchuje nos jak prawdziwy twardziel, ale Nelli Rokicie nie imponuje. W Fakcie na stronie 6. najbarwniejsza posłanka PiS wybiera najbardziej męskich polityków. Jest Putra (bo ma wąsy), Kalisz (bo wygląda na dobrego) i Zdrojewski (bo bardzo wysoki i przystojny). Kurskiego nie ma.

Na deser zostawiliśmy sobie Super Express , który trzeci tydzień maltretuje sprawę Kazimierza Marcinkiewicza, jego dziewczyny i rychłego rozwodu .

Dzisiaj relacja z programu Tomasza Lisa. Bardzo piękna. Tomasz Lis został w niej nazwany a) wybitnym redaktorem , b) jednym z najlepszych polskich dziennikarzy i c) redaktorem Lisem . Marcinkiewicz próbował się tłumaczyć, ale Lis a) przygważdżał ostrymi i wyjątkowo trafnymi pytaniami , b) drążył , c) grzmiał i d) zarzucał hipokryzję . Doprawdy, żałujemy, że nie oglądaliśmy.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Korzeniowski rzucił żonę! - donosi Super Express . Ciut za późno. Marcinkiewicz był szybszy.

POSTAĆ DNIA:

Zwycięska fanka opalania topless, Dorota Krzysztofek. To przełomowy wyrok! - cieszy się Superak. I zamieszcza zdjęcie pięciu bardzo zadowolonych z życia pań. Topless. Na stronie piątej.

CYTAT DNIA:

Tym razem tytuł notki z Super Expressu : Rabuś głupek udawał sianko .

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: