Największy biust - rekord świata pobity

Największe piersi na świecie już nie należą do Maxi Mounds. Dzięki kolejnej operacji plastycznej tytuł odzyskała Sheyla Hershey kobieta, której nic i nikt nie powstrzyma przed realizacją marzenia. Sheyla ponownie trafiła na pierwsze miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa

Imponujący rozmiar 38KKK 28-letnia Amerykanka z Houston w Teksasie osiągnęła dzięki dziewięciu operacjom. - Dla mnie duże jest piękne - zapewnia Sheyla . - Nie sądzę, żebym musiała się czymkolwiek przejmować - mówi, nie przejmując się ostrzeżeniami lekarzy.

Ta mało znana piosenkarka country i modelka ogarnięta jest obsesją posiadania największych piersi świata . Nawet ukochany, który wcześniej fundował jej kolejne zabiegi, nie zdołał powstrzymać Hershey przed powiększeniem piersi.

Według brytyjskiego tabloidu ''Daily Star'' Amerykanka rozstała się z nim, kiedy chłopak zbuntował się i zaczął ją błagać o zaprzestanie bezsensownych operacji. - Bardzo go kochałam, ale musiałam go zostawić, żeby podążać za swoim marzeniem - tłumaczy Sheyla.

28-latka gotowa jest na wszystko, byle tylko osiągnąć cel. I nawet przepisy prawa nie stanowią dla niej przeszkody. Prawo stanu Teksas ogranicza ilość silikonu, którą można wstrzyknąć jednej osobie. Ale prawo Brazylii już nie. Tam zatem udała się Sheyla Hershey . Do domu powróciła z nowym, znowu największym na świecie biustem i rekordem Guinessa .

Największy biust na świecie. Rozmiar 38KKK!!! | wideo

Więcej o Sheyli Hershey przeczytasz TUTAJ>>

ZOBACZ TEŻ:

Maxi Mounds, gwiazda filmów dla dorosłych i właścicielka poprzedniego rekordu Guinnessa

Więcej o: