KochamDonka.pl. Ty też?

Na KochamDonka.pl ludzie wyznają miłość premierowi. Z okazji zbliżających się Walentynek i ogólnie, bo mamy politykę miłości. Ujawniamy, kto to wymyślił.

Na KochamDonka.pl można zamieścić wyznanie miłości. Napisać, że się kocha, wierzy i trzyma kciuki. Dać słowa otuchy i wsparcia. Niby proste, ale wywołało falę spekulacji.

- To pewnie robota PR-owców PiS-u - donosił serwis Politbiuro . - My nie mamy z tym nic wspólnego - bronił się w rozmowie z "Dziennikiem" przedstawiciel firmy projektującej strony dla PiS. Również Platforma podkreślała, że nic nie wie.

Partyjni spece od wizerunku gorączkowo szukali sprawcy zamieszania, a na kochamdonka.pl pojawiały się kolejne wpisy.

- Panie Januszu Palikot , życzę Panu dalszych wspaniałych pomysłów oraz konsekwencji w realizacji swoich zamiarów, nie tylko w ramach PO - pisała "matka i babcia Wiesława". - Wszystkiego Dobrego Prezydencie, dużo miłości i pociechy z wnucząt, zdrowia i drugiej kadencji!!! - kontrowała Aleksandra. - Wytrwałości w dążeniu do założonych celów, premierowi składają pracownicy jednej z firm wentylacyjnych z Bydgoszczy - pisał Maciej.

Kto spowodował ten wylew dobrych uczuć? On. - To miała być kolejna strona na Walentynki. Miała się tylko czymś wyróżnić. No i wyróżniała się - tłumaczy nam założyciel strony i b. pracownik 4Fun TV, Konrad Nowosz. - To narodowa Walentynka, wysyłamy ją do rządu, który nas reprezentuje. Nie należę do żadnej partii i nie ma w tym ironii - zastrzega.

POLECAMY:

Tajemnicze zakłócenia na konferencji Donalda Tuska

Wróżka Miriam: ''Tuska czeka wielki wybuch miłości!''

Ostrzegamy! Do czego zdolna jest zakochana kobieta za kierownicą...

Weź Deser na wynos i zamieść go na swoim blogu lub stronie internetowej!

Więcej o: