UFO znów na brytyjskim niebie. Ujawniono film

UFO nad miejscowością Somerset na Wyspach zostało nagrane przez grupę turystów na wakacjach. Czy film naprawdę przedstawia statek obcych?    

Wszystko działo się w brytyjskiej miejscowości Somerset. Grupa turystów zauważyła niezidentyfikowany obiekt latający . Na niebie pojawił się czarny obiekt o nietypowym kształcie, który poruszał się w górę i w dół przez blisko 10 minut. Był bardzo wyraźny.

Jeden z wczasowiczów zdążył wyciągnąć kamerę i nagrał krótki film, przedstawiający dziwne, nieregularne ruchy tajemniczego obiektu. Policja w Somerset nie odnotowała tego dnia żadnych nietypowych zgłoszeń, ale według świadków na niebie pojawiło się UFO .

Dopiero teraz na YouTube zamieszczono anonimowy film przedstawiający prawdopodobnie inwazję obcych. Film spowodował duże zamieszanie i żarliwą dyskusję. Użytkownicy portalu YouTube uważają, że to nie UFO lecz zwykły worek, który można kupić w sklepie za 4 euro i wypełnić powietrzem. Eksperci natomiast uważają, że zarejestrowany film jest zgodny z wcześniejszymi filmami przedstawiającymi podobne obiekty. Malcolm Robinson, który jest założycielem fundacji Strange Fenomena Investigations dodaje - Film przedstawiający rzekome UFO jest bardzo ekscytujący. 

POLECAMY:

UFO pojawiło się w trakcie wiadomości w TV

UFO kolejny raz w Polsce!

Więcej o: