Nawet piątek 13-go jest pretekstem do zilustrowania artykułu piękną modelką...
Pech? Wstań dziś prawą nogą! Fot. "Super Express"
"Super Express" postanowił pochylić się nad losem swoich czytelników i pomóc im uniknąć pecha. Mamy dziś piątek, trzynasty dzień lutego - jak według "SE" powinniśmy się zachowywać? Gazeta podaje kilka czynności, które pozwolą uniknąć pecha. Jedną z nich jest wstawanie z łóżka prawą nogą. Szkoda tylko, że "SE" nie zauważył, że z łóżka trzeba wstać, żeby pójść do sklepu i w ogóle przeczytać tą poradę.
Pecha natomiast nie miał Lech Wałęsa. W "Fakcie" przeczytamy, że były prezydent przy okazji wizyty w słonecznym Miami nie odmówił sobie kilku chwil z wędką. Według "Faktu" , połów był udany, chociaż Wałęsa nie złowił rekina, "tylko coś mniejszego".
Polacy boją się latać z Rokitą? Fot. za "Super Express"
Swój ciąg dalszy znalazła też historia "szału publicysty" . "Fakt" pełen jest dziś pochwał dla pani konsul Sobótki, która "uratowała Jana Rokitę" i według samego polityka jest podobna do "prawdziwego anioła". Ciągu dalszego historii nie mógł odpuścić też "SE", według którego "Polacy boją się latać z Rokitą".
Odpoczniemy trochę od polityków i gwiazd. Dziś nasz wybór padł na nosorożca Kubę, którym zaopiekował się "Super Express" . 5-letnie zwierzę uwielbia marchewki, banany i oczywiście dobrą zabawę.
Jak informuje "Super Express" , były premier Jarosław Kaczyński "zachował się jak szarmancki mężczyzna" i obdarował dziennikarkę Monikę Olejnik bukietem kwiatów. Z jakiej okazji? Pierwszej od dawna wizyty polityka w programie "Kropka nad i".
"Wielkie bum w kosmosie" - czyli nieco mniej poważny sposób na poinformowanie czytelników "Faktu" o pierwszym w historii zderzeniu dwóch satelitów.
Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl
Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.