Ujawniamy, kto jest prawdziwym aniołkiem prezesa

Kolorowa Alternatywa, odc. 35

Odsunięta na bok, zapomniana, zepchnięta w cień - o kim w tak dramatycznych słowach pisze Fakt ? O niej, o zapatrzonej w prezesa i... porzuconej Joli Szczypińskiej . Posłanka musi patrzeć, jak jej miejsce u boku Jarosława Kaczyńskiego zajęły trzy roześmiane i sztucznie odmłodzone koleżanki z partii .

Fot. ''Fakt'' 16.02.2009Fot. ''Fakt'' 16.02.2009 Fot. ''Fakt'' 16.02.2009

Prawdziwy aniołek prezesa, fot. za ''Faktem'', 16.02.2009

Każda inna skręcałaby się z zazdrości, ale nie ona. Wierna Jola zazdrości nie czuje. Bo ona wie coś, czego one nie widzą. - To ja jestem jedynym, prawdziwym aniołkiem prezesa - zdradziła Faktowi. Bo nikt nie ma tyle czułości dla niego i nikt nie jest mu tak wierny. I nikt nie pocieszy go w biedzie tak jak ona - dodaje Fakt . Tylko pozazdrościć.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Żałoba w Krakowie: smok wawelski przestał ziać ogniem! Smoka wawelskiego wykończyli gazownicy - donosi Fakt . Tłumaczą się kryzysem i rosnącymi cenami gazu, ale my znamy prawdę. Tak objawiła się ludzka zawiść gazowników o sławę potwora.

POSTAĆ DNIA:

Kamil Durczok , za którym ujął się Super Express . Brudasy chcą go zniszczyć - grzmi gazeta na stronie drugiej. Też jesteśmy przerażeni.

CYTAT DNIA:

Dzisiaj największe wrażenie zrobiło na nas wyznanie Jolanty Szczypińskiej z Faktu : Nawet będąc w cieniu, czuwam nad partią i prezesem . Komentarz jest zbędny.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: