POlitycy poPISali się w szopce

Politycy, dziennikarze i samorządowcy wystąpili w IX Reality Shopka Szoł "Czy leci z nami pilot?". Aktorzy i publiczność podróżowali liniami "Air Polonia" lotem nr 009, wspominając najgłośniejsze wydarzenia i skandale minionego roku. Oj działo się, działo.  

Dymisje, oszczędności, głośne ostatnio podróże, sytuacja w PZPN, stosunki PiS i PO - niczego nie zabrakło w sobotę wieczorem w krakowskim Teatrze Groteska. Nie zabrakło też wspaniałych aktorów.

Na początek Amor, czyli były poseł SLD Piotr Gadzinowski.Amor zaproponował nakręcenie pornoserialu o życiu na Wiejskiej pod roboczym tytułem "Sejm jak miłość":

Nie zabrakło oczywiście Jacka Kurskiego , który posumował podróż premiera Donalda Tuska do Peru: "Chce wielkim blaskiem Peru lśnić, nie robić nic, na szczycie tkwić".

Obowiązkowo musiał pojawić się również skecz na temat Kazimierza Marcinkiewicza:

Jan Maria Rokita podsumował swoją ostatnią przygodę: "Jestem w strachu, że najgorsze znów zaczyna się w Monachium. Że Polakom pozostaje marna szansa, jak nie kryzys nas dopadnie to Lufthansa".

Jak najprościej podsumować polską politykę? Może słowami Jacka Majchrowskiego "Tutaj kapustę kisi się, ogórki i buraki, a w polityce kiszą się Donald i dwa bliźniaki".

ZOBACZ:

Śmieszne: Jan Rokita przemówił głosem Czesia

Więcej o: