Marcinkiewicz się rozwiódł. Kiedy ślub z Isabel?

Kazimierz Marcinkiewicz przyleciał z Londynu i pojawił się wczoraj w rodzinnym Gorzowie Wielkopolskim. Okazją do wizyty była rozprawa rozwodowa - pani Maria nie jest już żoną byłego premiera, który może już brać ślub z Isabel.

Kazimierz Marcinkiewicz w końcu wziął rozwód. Jak donosi "Super Express" , sprawa w gorzowskim sądzie toczyła się za zamkniętymi drzwiami. Trwała około 1,5 godziny a wyrok uprawomocni się za 21 dni. Według informacji gazety, Marcinkiewicz winę za rozwód wziął na siebie i zgodził się płacić byłej żonie wysokie alimenty na utrzymanie dwóch najmłodszych synów. 

Kazimierz Marcinkiewicz wychodzi z sądu fot. "Super Express"

Jak pisze Super Express , "po wyjściu z sądu Marcinkiewicz nie krył radości". Miał wesoło "szczebiotać" ze swoją adwokat.

Poznana przez Marcinkiewicza w Londynie Isabel przyjęła jego wcześniejsze oświadczyny. Para może teraz spokojnie brać ślub . Dziewczyna Marcinkiewicza wyznała, że chce mieć z nim dziecko

Czy po rozwodzie byłego premiera wciąż będziemy czytać wiersze wybranki jego serca? Jej twórczość zdobyła sobie wielu sympatyków. Co internauci sądzą o poezji Isabel? Sprawdź TUTAJ>>

POLECAMY:

Marcinkiewicz i Isabel w TVN24: - Puszczą to w "Szkle Kontaktowym"

Marcinkiewicz prywatnie: Rodzina jest najważniejsza

Izabel pisze nowy wiersz i... ujawnia straszną prawdę

Więcej o: