Kurski i Foremniak u Majewskiego

Nie wiemy, dlaczego Majewski zaprosił akurat posła Kurskiego i doktor Zosię. Prawdopodobnie TVN urządził wewnętrzny konkurs na najbardziej egzotyczną parę goszczącą w talk-show. Ewo Drzyzgo, nie masz żadnych szans. 

Czy ciemny lud to kupi?

21:39:30 Majewski wita Małgosię: - Foremna Małgosia Foremniak.

21.39:40 Majewski wita Kurskiego ("A oto pan, którego nie mogłem oglądać przez pół roku") i pyta, jak jest w TVN-ie.

21:39:57 - Idzie być, fajnie, podoba mi się - odpowiada Kurski.

21:48:00 Zaczyna się turniej "Końca nie widać". Szymon objawia nowe zasady, pokazuje Gosi żabę ("Pocałujesz, w środku siedzi Zakościelny"). Gosia krzyczy: "Aaa, aaa".

21:50:00 Szymon mówi żenujący żart prowadzącego. "Jak się będzie nazywać Małgosia Foremniak, gdy wyjdzie za Tomasza Raczka? Maseraczka". Oklaski i okrzyki na widowni.

21:57:07 Od kilkudziesięciu sekund trwa dyskusja dotycząca całowania żaby. Trudno się połapać, o co chodzi. "Pan Jacek" do żaby: "Ja wolę od tyłu". A później do Małgosi: "A pani woli od przodu, pani Małgosiu?". Widownia szaleje.

21:58:08 Pan Jacek Kurski (poseł) całuje żabę. Muzyka, fanfary, śmiechy.

22:06:00 Majewski przypomina "najpiękniejszą scenę miłosną telewizji", czyli filmik z Kazimierzem i Isabel . - Piękna scena - rozmarza się Małgosia. Wszyscy milczą zadumani.

22:07:10 Kurski nie odnosi się ze zrozumieniem. - Zawsze, gdy widzę taką scenę, wolę pamiętać o tej innej osobie, która została w Polsce z czwórką dzieci. I to były premier... - podkreśla dobitnie i wyraźnie.

22.08:40 Foremniak mówi o roli mediów i konieczności ochrony prywatności. - Dwa lata im daję - Kurski jest bezwzględny. - Dwa lata - ryczy doktor Zosia. - Jacek, super dwa lata! - krzyczy Majewski i dodaje, że "aż się popluł". - Kazio zostanie wymieniony na młodszy model - kończy poseł.

22:09:00 - Ja muszę coś powiedzieć - grozi Gosia i mówi do Kurskiego : - Pan ma takie barrrrdzo podobne nazwisko do takiej łodzi. Kursk się nazywała, prawda? I ona pływała, pływała, kiedy była potrzebna, ale kiedyś zatonęła i nikt nie chciał jej wyłowić...

22:09:30 Kurski jest wstrząśnięty. My też. Gosia kontytuuje: - Więc niech pan nie mówi o kimś tam, że ma dwa lata, daję mu tylko tyle, tyle...

22:10:00 - O kurde - mówi Majewski .

22:10:40 Małgosia mówi o mikroporcie, panowie usiłują zajrzeć jej pod spódnicę w poszukiwaniu rzeczonego urządzenia. - Chcę być mikroportem... - marudzi Majewski .

22:12:30 Kurski dostaje hełm w kształcie koguta. Gdakającego. Zakłada go na głowę. Przerwa na reklamy. Kurtyna...

Oglądaliście? Podobało się?

ZOBACZ TEŻ:

Majewski do Ćwiąkalskiego: Zbyszek, napij się łyczka

W Sopocie wygwizdali Kurskiego. Bo go Majewski wywołał

Więcej o: