Zmywanie pomaga powiększyć... CO?

Kolorowa Alternatywa, odc. 49

Od kiedy Natalia (21 l.) z Warszawy energicznie zmywa naczynia, jej biust jest większy i jędrniejszy - informuje Super Express . Tak, tak, nie mylicie się. Superak prezentuje czytelnikom kolejny rewolucyjny i tani sposób na powiększenie piersi. Już nie maseczki z krochmalu , ale zmywanie garów ma pomóc wszystkim posiadaczkom małego biustu.

Redaktorzy brukowca podkreślają, że metoda jest potwierdzona przez ''niemieckich naukowców'' oraz... Natalię z Warszawy. - Kiedyś tego nie znosiłam, ale teraz nie można mnie odgonić od zlewu - nie może nachwalić się 21-letnia blondynka z coraz większym biustem.

Natalio, gratulujemy! Ale jednocześnie apelujemy o zachowanie umiaru. Nadmiar ćwiczeń przy zmywaku może mieć katastrofalne skutki. Natalio, chyba byś nie chciała wyglądać jak TA PANI ?

A co Ty sądzisz o metodach Super Expressu ? Jesteś zwolennikiem starych wypróbowanych sposobów (krochmalenia) czy wolisz nowinki techniczne (zmywanie)? Zachęcamy do głosowania. Od dzisiaj Kolorowa Alternatywa dla szarych niusów z sondażem! Codziennie.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Fakt odkrywa największą tajemnicę TVP: Kasia Cichopek została... blondynką! Świat już nigdy nie będzie taki sam.

POSTAĆ DNIA:

Pan Kazimierz (54 l.) za fantazję: Uzdrowiciel wyleczył mnie przez telefon - wyznaje na stronie 10. Super Expressu .

CYTAT DNIA:

Z tą panią żadnego fizycznego kontaktu nie miałem - upiera się Jan Rokita w Super Expressie . Zainteresowanych sprawą odsyłamy TUTAJ>>

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl