Miss Atomu 2009 - oto ona!

Miss Atomu to najpiękniejsza kobieta w rosyjskim przemyśle nuklearnym. W tym roku została nią piękna 25-latka z Instytutu Badań nad Reaktorami Atomowymi w Dimitrowgradzie. Jekaterina Bułhakowa zdobyła tytuł Miss oraz wycieczkę na Kubę ''Tropikalny raj''. Gratulujemy zwycięstwa!  

Jekaterina jest piękną brunetką o piwnych oczach. Ma 175 cm wzrostu i szerokie zainteresowania. W czasie wolnym uprawia sport, jest miłośniczką fitnessu i narciarstwa. Jej wymiary to 95-69-97. Niestety, nowa Miss Atomu jest już mężatką. Pracuje w dziale prawnym Instytutu. Jak sama przyznaje, jest niepoprawną optymistką.

Miss Atomu 2009, Jekaterina Bułhakowa - fot. za miss2009.nuclear.ruMiss Atomu 2009, Jekaterina Bułhakowa - fot. za miss2009.nuclear.ru Miss Atomu 2009, Jekaterina Bułhakowa - fot. za miss2009.nuclear.ru

Miss Atomu 2009 na wakacjach - fot. za miss2009.nuclear.ru

Wicemiss Atomu 2009 została Olga Golicyna z Nowosybirska, a II Wicemiss - Alena Kirsanowa z Nowoworoneża. Wybory organizuje strona nuclear.ru . O tytuł Miss Atomu mogą ubiegać się wszystkie piękne kobiety w wieku od 18 do 35 lat zatrudnione w rosyjskim przemyśle nuklearnym.

Spośród tegorocznych kandydatek na nas największe wrażenie zrobiła Anna Matwiejewa , zdobywczyni tytułu za ''najlepszy debiut'' oraz ''komórki najnowszej generacji'':

Miss Atomu 2009: Anna Matwiejewa została nagrodzona za ''najlepszy debiut'' - fot. za blog.wired.comMiss Atomu 2009: Anna Matwiejewa została nagrodzona za ''najlepszy debiut'' - fot. za blog.wired.com Miss Atomu 2009: Anna Matwiejewa została nagrodzona za ''najlepszy debiut'' - fot. za blog.wired.com

''Najlepszy debiut'' w konkursie Miss Atomu 2009 - Anna Matwiejewa, fot. za blog.wired.com

Poznaj też Miss Atomu 2008 - piękną Julię Nagajewą .

POLECAMY:

Miss World 2008 i jej wpadka z flagą - zobacz zdjęcia

Miss Universe: spektakularny upadek Miss USA - wideo

Pierwsza puszysta finalistka Miss Anglii: Nie schudnę!

Więcej o: