Gwiazda rocka przyłapana przez Google Street View?

Liam Gallagher, wokalista zespołu Oasis zaprzeczył, że mężczyzna siedzący w pubie w Londynie uchwycony przez kamerę Google Street View to on. - Według Google Earth to mam być ja? Kto dziś k*** nosi getry z Reebokami?? Na pewno nie ja!! - napisał oburzony na serwisie społecznościowym Twitter. 

Usługa Google Street View od tygodnia jest dostępna w Wielkiej Brytanii . Dzięki niej internauta może odbyć wirtualny spacer ulicami brytyjskich miast. Latem ub. roku sfotografowano ok. 44 tys. km dróg i ulic, a przy okazji... kogoś bardzo podobnego do Liama Gallaghera .

Liam (z lewej) i Noel Gallagher, fot. AP
Liam (z lewej) i Noel Gallagher, fot. AP  Liam (z lewej) i Noel Gallagher, fot. AP

Bracia Liam (z lewej) i Noel Gallagher, fot. AP

Na zdjęciach wyłapanych przez internautów widać, jak ''muzyk'' siedzi przed pubem The Queens w Camden w północnym Londynie. Gallagher często bywa w tych okolicach. A jego brat Noel przyznał, że w czerwcu 2008 roku faktycznie ''utknęli w Londynie nic nie robiąc''. W tym samym okresie robiono zdjęcia na potrzeby Google Street View. Wniosek może być tylko jeden - to ON!

Czy to jest Liam Gallagher? fot. za maps.google.co.ukCzy to jest Liam Gallagher? fot. za maps.google.co.uk Czy to jest Liam Gallagher? fot. za maps.google.co.uk

Czy to jest Liam Gallagher? fot. za maps.google.co.uk

Twarze przechodniów są zamazane przez Google , więc trudno potwierdzić tożsamość przyłapanej osoby. Czy to naprawdę jest słynny muzyk? Burza w internecie trwa. Oceńcie sami!

POLECAMY:

Dla Google Earth namalował na dachu domu rodziców 18-metrowego penisa

Najlepsze zdjęcia duchów wg internautów

Więcej o: