Najlepsza praca świata - internauci wybrali swoją kandydatkę

- Wybierz mnie! - nawoływała w swoim spocie na YouTube. I wybrali. Clare Wang z Tajwanu okazała się bezkonkurencyjna i zdobyła trzy razy więcej głosów niż jej najbliższy rywal! Dzięki temu dostała od internautów ''dziką kartę'' i weszła do ostatniego etapu rekrutacji do najlepszej pracy świata.  

Co sprawiło, że ta drobna dziewczyna zdobyła sobie sympatię ponad 150 tysięcy internautów? Wyjątkowe zdolność, szerokie zainteresowania, a może... odpowiednia kampania promocyjna?

Przypominamy: na początku marca spośród 34 tys. zgłoszeń specjalna komisja rekrutacyjna wytypowała 50 kandydatów do pracy na rajskiej wyspie w Australii. Teraz lista ma zostać skrócona do 11 osób. 3 kwietnia przedstawiciele władz stanu Queensland wybiorą 10 kandydatów. Jedenastą wytypowali już swoimi głosami internauci. Oto ona.

Clare Wang jest tłumaczką z Tajwanu. Dużo podróżuje, lubi pływać, nurkować, skakać ze spadochronem, jeździć konno i wspinać się w górach. - Skoków na bungee muszę dopiero spróbować - dodaje w swoim wideo.

Clare podkreśla wagę języka chińskiego w promocji turystyki w stanie Queensland. - Jeśli chcecie przekazać piękno Wielkiej Rafy Koralowej w języku angielskim i jednocześnie dotrzeć do ponad miliarda Chińczyków na całym świecie, jestem do usług - przekonuje. Skutecznie, dodajmy.

Na pewno przyczyniła się do tego przemyślana kampania promocyjna . Clare stała się swego rodzaju gwiazdą na Tajwanie. - Pojawiała się praktycznie w każdej gazecie, w każdej krajowej stacji TV , dodajmy do tego media internetowe i serwisy społecznościowe - z podziwem opowiada Anthony Hayes z wydziału turystyki stanu Queensland.

My również podziwiamy i życzymy powodzenia! Szykuje się ostra walka o najlepsza posadę na świecie. Zwycięzcę poznamy 6 maja.

POLECAMY:

Pracownik Tesco został milionerem dzięki eBay

Co grozi pracownikom firmy Real? Aż strach pomyśleć...

Internauci typują: najlepsze zdjęcia duchów

Więcej o: