UFO pojawiło się w Google Street View

UFO można już obserwować nie wstając od komputera. 9 tajemniczych dysków unoszących się nad Londynem - na taki widok można natrafić w programie Google Street View.

Londyn , ulica Wolverley. Samochody, przechodnie, londyńczycy czekają na autobus na przystanku. Widać jednak, ze uwagę ludzi przyciąga coś na niebie. Przechodnie pokazują coś i robią zdjęcia. Rzut oka na niebo nad Londynem i... czy mamy do czynienia z latającymi spodkami nad stolicą Wielkiej Brytanii ?

O rzekomym UFO poinformował gazetę "The Sun" jej czytelnik, 18- letni Faye Sharpe. Nastolatek chciał w Google Street View obejrzeć okolicę swojego mieszkania.

- Szukałem moich znajomych. Pomyślałem, że to samoloty. Jednak obiekty są zbyt blisko siebie. Może to UFO ? - Faye powiedział "The Sun".

Według czytelnika 'The Sun' to nie są samoloty fot. maps.google.comWedług czytelnika "The Sun" to nie są samoloty fot. maps.google.com Według czytelnika "The Sun" to nie są samoloty fot. maps.google.com

Według czytelnika "The Sun" to nie są samoloty fot. maps.google.com

Zdjęciu przyjrzał się ufolog Nick Pope. Jego zdaniem fotografia jest "naprawdę fascynująca" . Pope, który pracował między innymi dla brytyjskiego Ministerstwa Obrony, jest "bardzo podekscytowany " uwiecznieniem przez Google formacji obiektów.

Fotografia powstała w ubiegłym roku. Usługa Google Street View jest dostępna w Wielkiej Brytanii od tygodnia. Wirtualny spacer ulicami brytyjskich miast możliwy jest dzięki tysiącom zdjęć wykonanym przez specjalne aparaty umieszczone na samochodach Google. Twarze przechodniów są zamazywane. 

To nie pierwszy przypadek odnalezienia czegoś interesującego w Google Street View. W programie odnaleziono między innymi... gwiazdę rocka, lidera zespołu Oasis - Liama Gallaghera.

ZOBACZ WIĘCEJ:

UFO zderzyło się z elektrownią wiatrową? Mamy rozwiązanie zagadki

Żart w Google Earth? Namalował na dachu domu 18-metrowego penisa

Latające spodki nad Krakowem - zobacz ZDJĘCIA