Adam Małysz: "Ha, ha, ha! Nie zgoliłem wąsów"

Kolorowa Alternatywa, odc. 72

Fakt przyznaje, że udało mu się nabrać całą Polskę: nasz artykuł wywołał skrajne opinie (...), niektórzy doszukiwali się najdziwniejszych przyczyn zaskakującej decyzji skoczka . Przypomnijmy - we wczorajszym Fakcie mogliśmy zobaczyć Adama Małysza podczas golenia wąsów. Wszystkich wstrząśniętych czytelników uspokajamy - skoczek tylko wysmarował wąsy pianką i pozwolił się sfotografować. Chciał zrobić psikusa swoim fanom.

Fot. za ''Faktem'', 02.04.2009

Dzisiaj w Fakcie Małysz zapewnia: - Jeśli miałbym tak wyglądać bez wąsa, to nigdy go nie zgolę .

Całe szczęście, że historia tak się skończyła - chodziło przecież o utratę dziedzictwa narodowego!

Fotoreporterzy Faktu przyjrzeli się również Jackowi Kurskiemu . Nie mają wątpliwości: poseł cierpi na ADHD. Podobno podczas spotkania ze znajomym w restauracji poseł PiS nie mógł wysiedzieć na miejscu. Dużo mówił, gestykulował i groził pięścią. Uspokajało go tylko nerwowe przełykanie wina.

Fakt zajmuje się twarzą Małysza, natomiast Super Express wziął pod lupę Pamelę Anderson, która odmłodniała o 20 lat! 42-letnia seksbomba postanowiła pokazać, że posiada nie tylko biust, ale i twarz. W tym celu poddała się operacji plastycznej, za którą zapłaciła (w przeliczeniu) minimum 50 tys. zł. Czego się nie robi, by odnowić swój wizerunek...

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Historyczna wygrana reprezentacji, czyli jak Polacy pokonali zbieraninę studentów, bankierów i księgowych, zwaną również reprezentacją San Marino.

POSTAĆ DNIA:

Adam Małysz, który zrobił Polakom primaaprilisowego psikusa.

CYTAT DNIA:

''Muszę gryźć, nie szczekać" - Radosław Majewski zdradza Faktowi swoją receptę na sukces.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Więcej o: