Jan Rokita: Moja żona czasami udaje głupka

Kolorowa Alternatywa, odc. 76

Wielki pisarz wie, co powiedzieć - tak Super Express pisze o nowej gwieździe show-biznesu... Janie Rokicie . Jak twierdzi brukowiec, ten wielki publicysta i wielki bohater afery w samolocie z Monachium "postanowił polansować się wraz z żoną Nelli" i udzielił wywiadu magazynowi ''Gala''.

Superak najwyraźniej poczuł się zazdrosny, kąśliwie komentuje publikację konkurencji i z całej długiej rozmowy wyciąga tylko jedno zdanie. Przyznajemy - urocze. "Moja żona czasami także z dużą premedytacją i z poczuciem wewnętrznej radości udaje głupka" - stwierdził wielki Jan Rokita . Co na to Nelli ? Zainteresowanych odsyłamy do "Gali".

Poza tym w tabloidach same nudy. Fakt odkrywa, że Joanna Mucha nie chce rzucić palenia ("Taka ładna, a kopci!" ), a sierpień będzie najlepszym miesiącem na urlop (już rezerwujemy terminy). W Super Expressie Tomasz Zubilewicz zdradza patent na zrobienie kariery (mycie okien).

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Joannie Liszowskiej odbiła sodówka - donosi Fakt , strona 14.

POSTAĆ DNIA:

Szukaliśmy długo i pracowicie, ale przegraliśmy z wiosną. Postać Dnia wybrała dzisiaj wolność.

CYTAT DNIA:

Odkryliśmy prawdziwe oblicze pięknej posłanki, za którą maślanym wzrokiem wodzi niemal cały Sejm. Joanna Mucha (33 l.) z PO kopci jak smok! - donosi Fakt na stronie 9.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Więcej o: