Nelli Rokita: nie jestem świętą krową, popełniam błędy

Kolorowa prasa ma nową gwiazdę. Nelli Rokita niezrażona ostatnimi przygodami Kazimierza Marcinkiewicza postanowiła wyznać całą prawdę o swoim małżeństwie. Posłanka opowiadała o powodach swojej decyzji na antenie TOK FM. Przy okazji wytłumaczyła o co chodzi w życiu... 

Prowadzący program Jacek Żakowski nie spodziewał się raczej, że rozmowa potoczy się w ten sposób.

- Czy pan nie popełnia w swoim życiu błędy? Czy pan jest idealny? - zapytała go w pewnym momencie posłanka PiS .

- Popełniam od cholery, tylko nie mam ochoty o tym wszystkim opowiadać. Zanudzać państwa... - wyznał Żakowski.

- Ale może warto? Panie redaktorze, może warto by pan się zastanowił nad swoim życiem? Te wypowiedzi ostre, które pan daje do mediów, może są związane z tym, że pan miał kiedyś jakieś problemy, które pan nie przerobił... - zaczęła dociekać Nelli Rokita.

- Kładę się na kozetce i spędzę tu resztę poranka - zripostował lekko rozbawiony Żakowski.

- Nie trzeba tego robić, tylko świadomie żyć. Tylko naprawdę chcieć zmieniać siebie i świat na lepsze. Pani redaktorze. Przecież na tym polega sens życia - pouczyła go posłanka.

- Takie małżeńskie opowieści dawane mediom, to jest rodzaj terapii dla osób publicznych pani zdaniem? - postanowił dopytać się prowadzący.

- Nie. Absolutnie nie - zaprzeczyła posłanka. Przyznała także, że tabloidy z całego morza udzielonych im informacji ''wybrały to co chciały'', a niektóre wypowiedzi zostały zmanipulowane. Rokita podkreśliła jednak, że nie gniewa się na dziennikarzy , wobec których, jak sama podkreśla, jest tolerancyjna.

- Chcę powiedzieć, że ja nie jestem świętą krową żeby nie popełniać błędy. I właśnie chcę powiedzieć, że popełniam błędy, ale staram się być lepsza. Nie jestem idealną, ani kobietą, ani człowiekiem - wyznała Nelli Rokita.

- Ale trzeba się starać prawda? - zapytał Jacek Żakowski.

- I to jest ważne w życiu, żeby się starać narodzić na nowo. Co roku na Wszystkich Świętych, na ten czas Wielkanocny, właśnie się naradzamy na nowo. Zastanawiamy się nad swoimi błędami - podsumowała posłanka PiS.

Nelli Rokita wie, że kiedy udziela się wywiadów na tematy osobiste kolorowej prasie, nie należy się potem dziwić, że dziennikarze robią z tego sensację. Brawo. Ktoś jednak nauczył się czegoś z historii Kazimierza Marcinkiewicza. Nie zrozumieliśmy jednak, czy odradzać powinniśmy się w Wielkanoc czy na Wszystkich Świętych...

Rozmowy Nelli Rokity z Jackiem Żakowskim możecie posłuchać TUTAJ>>

Alex

CZYTAJ TEŻ:

Nelli: zdziwiłaby mnie plotka, że Donald Tusk ma kochankę

Bielan: Gabriel Janowski to osoba kompetentna

Więcej o: