Marcinkiewicz oszalał z tęsknoty

Kolorowa Alternatywa, odc. 84

Z Majdanem czy bez, na okładkach dzisiejszych tabloidów króluje Doda. Bardziej od podboju Ameryki zaintrygowała nas oczywiście zdrada, więc przegląd brukowców rozpoczynamy od Super Expressu . A tam... Marcinkiewicz Szalony.

Zachowanie bohatera romansu, o którym już NIE huczy cały Londyn i cała Warszawa, wzbudziło podejrzenia paparazzich, którzy pilnie obserwowali każdy krok byłego premiera w stolicy. Marcinkiewicz zachowywał się bardzo dziwnie. Wydawało mu się, że jest... śledzony.

Sprawiał wrażenie osoby ogarniętej manią prześladowczą. Chyłkiem przemykał ulicami, oglądał się przez ramię, szukając potencjalnie śledzących go napastników. W końcu zdecydował się na kamuflaż . I fotoreporterzy mieli utrudnioną robotę. Czysty absurd! Co się stało z Kazimierzem Mądrym? Super Express twierdzi, że to wszystko z tęsknoty za Isabel , która została w Londynie.

Dalej standardowo: posłowie nie płacą mandatów, robotnicy piją i lenią się, a Superak wybiera NajPiersi. Zaglądamy zatem do konkurencyjnego brukowca. W Fakcie na stronie 6. ciąg dalszy "odważnych" wyznań Nelli Rokity . Tym razem dowiadujemy się, że Jan Maria chrapie, kiedy sobie popije, ale "pije coraz mniej" .

Poza tym w Fakcie zainteresowała nas jeszcze tylko psia dieta cud. Z cyklu "Fakt radzi": zważ swojego psa i nie karm go czekoladą. Warto posłuchać.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Groza na traktorze w Chałupkach na Podkarpaciu ('' Obaj byli tak pijani, że traktor jakby sam się prowadził po wiejskiej drodze'' ) - zainteresowanych odsyłamy do Faktu , str. 12.

POSTAĆ DNIA:

Bestia z Opolszczyzny uwieczniona kamerą przez turystę z Niemiec - nie tylko w Fakcie .

CYTAT DNIA:

"Zawsze byłam pewna, że dziennikarze piją mniej niż politycy. A tu się okazuje, że jest na odwrotnie. To mnie bardzo zdziwiło i było wielkim rozczarowaniem" - wyznaje Nelli Rokita w Fakcie .

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Więcej o: