Nelli wodzi Sejm na pokuszenie

Kolorowa Alternatywa, odc. 88

"Fakt" donosi nam dziś, że Kazimierz "Dlaczego mówią na mnie Kazio?" Marcinkiewicz wybrał się wraz z Isabel do Japonii. Wycieczka to imieninowy prezent dla ukochanej od byłego premiera, zwanego przez "Fakt" "naszym rodzimym casanovą ".

Kazio Marcinkiewicz fot. 'Fakt'Kazio Marcinkiewicz fot. "Fakt" Kazio Marcinkiewicz fot. "Fakt"

Kazio Marcinkiewicz nie kupił w Japonii tradycyjnego stroju fot. "Fakt"

Zakochani spędzili tydzień w stolicy Japonii. Isabel wyprawa bardzo się podobała, pomimo tego, że nie udało jej się namówić ukochanego na kupno japońskiego kimono.

WYDARZENIE DNIA

"Sikorski dał Tuskowi flaszkę " - "Super Express", strona 6. Premier świętował w środę 52. urodziny - pod jego kancelarią "wrzało jak w ulu ". Jak pisze "Superak" , cała czołówka PO chciała złożyć premierowi życzenia oraz obdarować go prezentem. Minister Sikorski wybrał sprawdzony podarunek - butelkę dobrego alkoholu.

POSTAĆ DNIA

Bez dwóch zdań Nelli Rokita . Jej nowa fryzura, "burza splątanych w artystycznym nieładzie włosów ", wywołała prawdziwą sensację w Sejmie. - Czuję w niej figlarność - zwierzył się "Faktowi" poseł PO Grzegorz Dolniak. Niezwykła fryzura była pretekstem do pochwał ze strony klubowych kolegów Nelli Rokity. - Jest bardzo dobrą osobą, jej oczy ciągle się śmieją - powiedział gazecie Tadeusz Cymański. Zgadzamy się z "Faktem" , że jest tylko jeden problem - czy koleżanki z PiS nie będą zazdrościć posłance? Szczególnie zainteresowanych nową fryzurą Nelli Rokity zapraszamy do obejrzenia wideo pod tytułem "Nelli Rokita z wiatrem we włosach o prostytucji"

CYTAT DNIA

"WIUUU!" - takim tytułem "SE" opatrzył artykuł o chorwackiej dziennikarce, której wiatr podniósł spódniczkę, "odsłaniając jędrne pośladki blond ślicznotki". "SE" nie kryje swoich motywów - już na początku artykułu przyznaje, że chodzi tylko o zdjęcie, bo dziennikarka "to nikt ważny ".

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Więcej o: