"Ręka Boga" w skale - właściciel wystawił ją na eBay

Na internetowej aukcji można sprzedać wszystko. Mieszkaniec Idaho w USA zobaczył w ogródku za swoim domem olbrzymią skałę w kształcie "ręki Boga", uznał to za znak i postanowił wystawić ją na eBay. Cena szybko rośnie. 

"Ręka Boga" ma ponad 2,7 m wysokości i ponad 1,2 m szerokości. W ogródku Paula Grayheka, mieszkańca Coeur d'Alene w stanie Idaho, pojawiła się w czasie Wielkiego Postu - dokładnie 8 marca. 52-letni mężczyzna, który niedawno stracił pracę, uznał to za znak.

- Modliłem się liżąc rany i szukając pracy. Skały rzadko osuwają się tutaj, a ta formacja powstała zaledwie 6 metrów od mojego domu. To jest z całą pewnością symbol ręki Boga w moim życiu - twierdzi Grayhek. I dlatego nie zamierza rozstawać się ze skałą. Chce podzielić się tylko prawami do niej. Za odpowiednią opłatą, oczywiście.

W niedzielne południe cena skoczyła do 365 dolarów. Zwycięzca aukcji otrzyma wyłączne i całkowite prawa, również literackie i filmowe, do "ręki Boga". Dochód Grayhek ma zamiar przeznaczyć na opłacenie studiów. Tutaj możesz złożyć swoją ofertę, masz na to jeszcze 3 dni. 

Więcej o: